Aktuální číslo v prodeji
Titulka aktuálního čísla
Kde koupit Fakker!
Infected Rain - Postmortem Pt. 1

VIDEO: Infected Rain představují novou fošnu, první pecka je venku

Vydáno: 16.10.2021 13:15 v sekci Video - Ondra Weisbauer | foto: facebook interpreta

Jako ten pavouk, co lapil vyčerpanou kořist a postupně si ji namotává, Infected Rain kolem posluchačů splétají vlákna z výčitek a melancholie. Dle skupiny bychom si měli dávat pozor na to, zda nehledáme něco, co neexistuje.

"Postmortem Pt. 1" je prvním vydaným počinem z nově oznámené desky "Ecdysis" (biologický termín používaný pro svlékání "kůže" za učelem dalšího růstu živočicha, pozn. red.). "Zatímco byl celý svět v hluboké depresi, 'Ecdysis' pomalu ale jistě rostla a dospívala. Čas v izolaci od všech našich plánů a cílů, daleko od našich blízkých i pódia, v nás probudil něco nového a jiného. S tímto albem začíná nová kapitola, kapitola syrových emocí a plného nasazení," prozradila něco málo o nové tvorbě dredatá řvounka Lena Scissorhands.




Samotný otvírák "Postmortem Pt. 1", jehož název znamená "posmrtně/po smrti" (ale že si v těch odborných výrazech kapela libuje co?) je dle zpěvačky o neustálém hledání a nespokojenosti se životem: "Lidé jsou často zaslepeni hledáním dokonalého, že přehlíží pravé poklady života v honbě za lepším."




Volně řečeno, važte si všeho, co máte. V touze za tím nejlepším můžete nakonec obětovat úplně všechno. Toť poselství v pavučinou omotaném klipu. Filosofové a arachnofobici, bacha!

Páté studiovky se dočkáme 7. ledna 2022.


Podrobný rozhovor o dětství i sexuálních idolech se zpěvačkou Lenou najdete v aktuálním vydání magazínu Spark.



INFECTED RAIN - Postmortem Pt. 1 (Official Video) | Napalm Records


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
The Prodigy, Sportovní hala Fortuna, Praha, 7.12.2023 (fotogalerie)
FOTO: The Prodigy poprvé bez Keitha. Jeho energie chyběla, ale kapela i bez něj dává smysl Nadžánroví chameleoni The Prodigy dorazili do Prahy po pěti letech od své poslední show u nás. Ale svým způsobem to bylo jako poprvé. V jejich sestavě bohužel poprvé chyběl hlavní ksicht kapely, průserář, pyroman, špína,... čtěte zde
Vydáno: 08.12.2023 20:26 v sekci Foto
The Offspring, Enter Shikari, Sum 41. Rock for People v prosinci vysypal hlavně osvědčená jména
The Offspring, Enter Shikari, Sum 41. Rock for People v prosinci vysypal hlavně osvědčená jména Jak je již u tuzemského festivalu Rock for People tradicí, i na letošní prosinec si pořadatelé nachystali adventní kalendář, kdy s každým dnem otvírají jedno okénko a odhalují jednu kapelu z line-upu. čtěte zde
Vydáno: 07.12.2023 18:16 v sekci Novinky
Zimní Masters of Rock, Newspeak, Dark Sky, Liv Sin, Priest, Enemy Inside, Xandria, Deathstars, The Dead Daisies, Cavalera, Zlín, Sportovní hala Datart, 2.12.2023 (fotogalerie)
FOTO: Zimní metalová kalamita ve Zlíně. Na pódiu zachraňovali Cavalera, Xandria nebo The Dead Daisies Tak jsme doklouzali do Zlína. Fakt výživná cesta, ale naštěstí jsme se vyhnuli tomu nejhoršímu na dálnici. Spousta lidí se vstupenkama, ale taky několik kapel to štěstí nemělo. čtěte zde
Vydáno: 03.12.2023 20:11 v sekci Foto
Dymytry, #černá, O2 Arena, Praha, 24.11.2023 (fotogalerie)
FOTO: Naposledy s Dymytry. Loučení Prothea tleskala po strop plná O2 Arena Přestože mají Dymytry nejlepší formu svého kapelního života, byl jejich dosud největší koncert v O2 Areně hořkosladký. Kapela se po dvaceti letech rozloučila se zpěvákem Protheem. čtěte zde
Vydáno: 25.11.2023 21:16 v sekci Foto
Halestorm, Black Veil Brides, Mothica, SaSaZu, Praha, 19.11.2023 (fotogalerie)
FOTO: Koncert Halestorm ovládli... Black Veil Brides? Pokud byste v neděli večer procházeli kolem SaSaZu, a čekali, že fronta ke klubu bude lemovaná fanoušky oblečených v merchi Halestorm, asi byste byli trochu zklamaní. Ti měli sice být headlineři večera, avšak cestu si do Holešovic... čtěte zde
Vydáno: 20.11.2023 16:01 v sekci Foto
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- VIDEO: Lena z Infected Rain nakládá i bez své domácí party (04.05.2022 12:45 v Video)
- FOTO: Infected Rain nadchli fanoušky hladovějící po živé hudbě, Lena oblizovala vinyly (12.04.2022 22:00 v Foto)
- Lena z Infected Rain: „Jen díky hudbě jsem stále příčetná. Zpěv je pro mě terapie“ (08.04.2022 22:50 v Fakkerník)
- VIDEO: S Infected Rain si zascreamovala Heidi Shepherd z Butcher Babies (12.12.2021 17:50 v Video)
- Lena z Infected Rain o svém sexuálním idolu i nejdivočejší sexuální zkušenosti (05.10.2021 15:00 v Foto)
- FOTO: Na ukrajinském Fainem Mistě jsme zkusili nejšílenější místní drogu (09.08.2021 18:20 v Foto)
- VIDEO: Lena z Infected Rain pěje legendární hit Roxette (02.06.2021 15:50 v Video)
- FOTO: „Nekoupil jsem si vstupenky do řady,“ nadávalo se na koncertě Eluveitie ve Zlíně (08.12.2019 20:50 v Foto)
- Jinjer a Infected Rain na jednom festivalu! Nebezpečnou dvojku přiveze Basinfirefest (11.11.2019 07:25 v Novinky)
- AUDIO: Najděte dokonalou harmonii s novým singlem Infected Rain (06.09.2019 18:30 v Video)
- VIDEO: Z Infected Rain tryská šílenství i strach (01.08.2019 10:15 v Video)
- VIDEO: Italské metalové superstars Lacuna Coil jsou znovu ve hře (29.07.2019 12:50 v Video)
- FOTO: Bring Me the (playback) Horizon se na Rock for People opřeli o svou slávu, výkonem neohromili (05.07.2019 12:49 v Foto)
- FOTO: Papa Roach a While She Sleeps rulezz! Třetí den Nova Rocku odhalil i pár umělých penisů (25.06.2019 12:50 v Foto)
- FOTO: Lena a její rozdivočelí parťáci z Infected Rain si podali brněnskou Melodku (06.03.2019 14:15 v Foto)
- FOTO: Infected Rain opět seřezali Prahu jedovatými dready (06.03.2019 12:40 v Foto)
- VIDEO: Infected Rain dál rostou. Nový singl vychází u labelu Napalm Records (22.02.2019 12:00 v Video)
- VIDEO: Všichni znají pravdu, hlásí domácí Up!Great v novém singlu (12.02.2019 09:10 v Video)
- Sklizeň uplynulého týdne na Rock for People: Infected Rain, The Amity Affliction, Kodaline, Idles (18.12.2018 15:20 v Novinky)
- Kapela, kterou nemůžete nemilovat. Do Prahy přijíždí nizozemská špína Swain (04.11.2018 15:10 v Foto)
fakker.cz na Facebooku fakker.cz na Instagramu fakker.cz na YouTube Pište na fakker.cz RSS na fakker.cz
Aktuální číslo Fakker!

KALENDÁŘ AKCÍ

Ne 10.12.
Krucipüsk & Kurtizány z 25. Avenue (Lucerna, Praha)
Ne 28.01.
Simple Plan (Forum Karlín, Praha)
Ne 04.02.
Architects, Spiritbox, Loathe (Forum Karlín, Praha)
Pá 09.02.
Bad Omens (SaSaZu, Praha)
Ne 18.02.
Currents (Futurum, Praha)
Ne 25.02.
Lionheart, Suicide Silence, Paleface, Kublai Khan (Roxy, Praha)
Pá 15.03.
Atena (Chapeau Rouge, Praha)
St 20.03.
Normandie (MeetFactory, Praha)
St 12.06.
Rock for People (Park 360, Hradec Králové)
Čt 13.06.
Rock for People (Park 360, Hradec Králové)

» zobrazit všechny akce «

Aktuální číslo Spark
Rebel TV
©2014-2023 SMILE MUSIC s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 2336-3649
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe