Kde koupit Fakker!
Titulka aktuálního čísla
Eskimo Callboy: Chtěli bychom si zahrát v iglú anebo na ledové kře

Eskimo Callboy: Chtěli bychom si zahrát v iglú anebo na ledové kře

Vydáno: 17.05.2017 18:05 v sekci Fakkerník - Kamila Ungerová | foto: facebook interpreta

Proč se Eskimo Callboy rozhodli pojmenovat svou kapelu právě Eskimo Callboy? Vždyť proč by se chtěl někdo jmenovat "Poslíček Eskymáka? "Počkej, počkej, to nemá žádný podtext, nikdo z nás není poslíčkem," tvrdí v rozhovoru pro Fakkera. jeden ze zpěváků Kevin Ratajczak.

Kevine, tak jak to teda je s vaším názvem?

Když jsme rozjeli naši bývalou kapelu, složili jsme společně novou skladbu a chtěli jsme pro ni opravdu dobrý název... V té době náš baskytarista Daniel vyrazil s přáteli na party a společně vymýšleli ty nejstupidnější názvy kapel. Po několika pivech z něj vypadlo Eskimo Callboy. Tenhle nápad už samozřejmě nikdy nezapomněl, protože je neuvěřitelně praštěnej. V původním kapelním projektu jsme tedy onu novou píseň pojmenovali "Eskimo Callboy", a když jsme společně se Sushim v roce 2010 rozjeli naši nynější formaci, začalo opětovné kolečko hledání vhodné "kapelní značky". A v tu chvíli Daniel opět nadhodil svůj stupidní výmysl Eskimo Callboy, který jsme přijali. Pasuje k naší hudbě, která je slušně ujetá, svádí k paření, tak proč ne... Ještě jsme tedy o Danielově návrhu následně zhruba týden vážně uvažovali, a nakonec ho s definitivní platností přijali.

Když už je řeč o Eskymácích. Láká tě koncertování na nějakých hodně nevšedních místech - třeba v iglú anebo na ledové kře... I když na té byste bohužel nehráli jako první.

Vždycky jsme byli otevření novým a nevšedním místům, hlavně těm hodně ujetým, a právě iglú by mohlo být jedním z nich. Ten tvůj nápad se mi fakt zalíbil! Někde jsem viděl obrovské iglú, které je využíváno jako hotel.

A pak ještě existují ledové bary...

Jo. To mě taky láká. Jakmile nám nějaký pořadatel podobně praštěné koncertní místo nabídne, hned do toho půjdem!

Veselý a uvolněný rozhovor s Eskimo Callboy najdeš v květnovém Fakkerovi. Naživo můžeš kapelu zažít už začátkem července na festivalu Rock for People.


Eskimo Callboy F!


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Jak Lidl boduje mezi hudebními fanoušky: šusťák, vtipy i charita
Jak Lidl boduje mezi hudebními fanoušky: šusťák, vtipy i charita Supermarketový řetězec Lidl se v posledních letech stal nečekaným oblíbencem mezi zákazníky všech generací. Nově však i mezi hudebními fanoušky - a ne kvůli potravinám. čtěte zde
Vydáno: 27.07.2025 10:04 v sekci Novinky
FAKKER BLOG: Ozzy, ty mizero...
FAKKER BLOG: Ozzy, ty mizero... Nebyl jsi kdovíjak excelentní hudebník, to si nebudeme nalhávat. Ale vždycky ses uměl obklopit správnejma lidma. Ať už svejma parťákama ze Sabatů, svojí ženou, která tě vytáhla z největších bahen a který vděčíš za to, že ses... čtěte zde
Vydáno: 23.07.2025 22:57 v sekci Fakkerník
Zemřel Ozzy Osbourne, největší z metalových králů
Zemřel Ozzy Osbourne, největší z metalových králů Princ temnoty, legendární frontman kapely Black Sabbath, sólový umělec a jedna z nejvýraznější osobností v historii rockové hudby, je po smrti. Zprávu potvrdila jeho rodina prostřednictvím oficiálního prohlášení. Bylo mu 76 let. čtěte zde
Vydáno: 22.07.2025 21:27 v sekci Novinky
Krev, pop-punk a vinyl: Yungblud prolil krev a ty si ji můžeš koupit a přehrát
Bizár roku! Prodával Yungblud vinyl s vlastní krví? Youngblud opět rozvířil vody. Tentokrát nejen svou hudbou, ale doslova vlastní krví. Jeho nový vinyl "Idols" ve spolupráci s Blood Records se stal jedním z nejbizarnějších a zároveň nejžádanějších sběratelských kousků... čtěte zde
Vydáno: 17.07.2025 09:24 v sekci Novinky
Deathcorové star Lorna Shore zamíří do Prahy i s novou hudbou. Troufnou si na halu
Deathcorové star Lorna Shore zamíří do Prahy. Se skvělým supportem si troufnou na halu Americká deathcorová pětice Lorna Shore oznamuje po letošním skvělém vystoupení na Rock for People majestátní návrat za českými fanoušky. Půjde o doposud největší tuzemskou show. Kapela vystoupí 25. ledna 2026 v pražském O2... čtěte zde
Vydáno: 16.07.2025 09:14 v sekci Novinky
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- VIDEO: Electric Callboy natočili popově laděný duet (11.07.2022 10:25 v Video)
- FOTOGALERIE: Electric Callboy přivezli párty plnou diska, metalu a mulletů! Zpěvák Kevin ale chyběl (30.04.2022 15:00 v Foto)
- VIDEO: Electric Callboy letí raketou do nekonečna a ještě dál! (11.04.2022 13:00 v Video)
- Sbohem Eskimo Callboy. Kapela změnila jméno a omlouvá se za diskriminaci (11.03.2022 17:50 v Novinky)
- 10 důvodů, proč rok 2021 nebyl až tak na hovno (02.01.2022 10:30 v Fakkerník)
- VIDEO: Eskimo Callboy ostříhali mullety podle hrnce a zase šílí (06.09.2021 12:10 v Video)
- ROZHOVOR: Jaká nálada panuje mezi Sushim (Ghøstkid) a Eskimo Callboy? (11.08.2021 13:00 v Fakkerník)
- PÁTEČNÍ BORDEL (33): Eskimo Callboy, The Devil Wears Prada, Monster Magnet, Bloodbound (04.06.2021 10:00 v Fakkerník)
- VIDEO: Hitovka Hypa Hypa od Eskimo Callboy má středověký cover (02.05.2021 11:00 v Video)
- 10 důvodů, proč rok 2020 nebyl až tak na hovno (06.01.2021 12:55 v Fakkerník)
- Eskimo Callboy restartují kariéru. Nový zpěvák, čertsvé EP a další klip (22.09.2020 14:23 v Novinky)
- VIDEO: Eskimo Callboy nasadili paruky a načínají novou kapitolu bez Sushiho (22.06.2020 17:10 v Video)
- Hlas objeven! Novým zpěvákem Eskimo Callboy je... (04.06.2020 14:20 v Novinky)
- Eskimo Callboy bez jednoho z frontmanů, kapelu opustil zpěvák Sushi (13.02.2020 14:45 v Novinky)
- FOTO: Co je za den? Podle Eskimo Callboy může být kterýkoliv den sobota (04.12.2019 15:15 v Foto)
- Eskimo Callboy se navrací do České republiky, vyzbrojeni jsou novou deskou (30.11.2019 10:14 v Novinky)
- VIDEO: Jak vypadá den s Eskimo Callboy? Takhle! (03.09.2019 10:45 v Video)
- VIDEO: Smršť z Fajtfestu zachycena na videu. Přeživší, najdete se? (22.08.2019 10:50 v Video)
- Tak co, dáme party? V prosinci s Eskimo Callboy stoprocentně (24.07.2019 14:30 v Novinky)
- FOTO: Tancovačky i hardcory bok po boku rozhýbaly druhý den Fajtfestu (13.07.2019 15:50 v Foto)
fakker.cz na Facebooku fakker.cz na Instagramu fakker.cz na YouTube Pište na fakker.cz RSS na fakker.cz

KALENDÁŘ AKCÍ

Pá 01.08.
Bryan Adams (Park 360, Hradec Králové)
So 02.08.
Ostrava v plamenech - UDO, Lordi, Freedom Call (Dolní oblast Vítkovice, Ostrava)
Ne 03.08.
Wednesday 13 (Rock Cafe, Praha)
Út 12.08.
Post Malone (Letňany, Praha)
Čt 14.08.
Rock Castle - Dirkschneider, Running Wild, Uriah Heep (Zámecká zahrada, Moravský Krumlov)
Pá 15.08.
Rock Castle - Dirkschneider, Running Wild, Uriah Heep (Zámecká zahrada, Moravský Krumlov)
So 16.08.
Rock Castle - Dirkschneider, Running Wild, Uriah Heep (Zámecká zahrada, Moravský Krumlov)
Út 19.08.
I Prevail (SaSaZu, Praha)
So 13.09.
Warlord Colossus (Fuchs2, Praha)
Ne 14.09.
Obscura + Suicide Angels + Sadist (Barrák Music Club, Ostrava)

» zobrazit všechny akce «

Aktuální číslo Spark
Rebel TV
©2014-2025 SMILE MUSIC s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 2336-3649
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe