Kde koupit Fakker!
Titulka aktuálního čísla
Disturbed, Denoi, Malá sportovní hala, Praha, 24.6.2019 (fotogalerie)

FOTO: Narušit, ukonejšit a zase narušit. Disturbed se po deseti letech vrátili do Česka

Vydáno: 25.06.2019 10:38 v sekci Foto - Ilona Gerasymova a Kamila Ungerová | foto: Ilona Gerasymova

Po dlouhých deseti letech našel těžkotonážní heavymetalový kolos Disturbed konečně cestu zpátky do České republiky. A přivezl nejen svoji aktuální desku Evolution.

Frontman David Draiman sice dal před časem poslední sbohem tolik charakteristickým kruhovým piercingům, které téměř dvacet let zdobily jeho bradu. Ze svého charismatu ale neztratil pranic. Jeho "obrovský" hlas, který je křišťálovější a ještě intenzivnější než na studiových deskách, totiž prostupuje každým pórem pokožky. Zarývá se a doznívá ještě několik hodin po koncertě.

Skvostný hudební požitek navíc umocnily jeho oduševnělé proslovy, kterými člověka dokáže vytáhnout z bahna těch nejsvízelnějších problémů a navíc ho utěšit, že narušenost je v dnešní době v pořádku. Tedy ta hudební narušenost, jež je předpokladem pro oddanost Disturbed. A věrnost heavymetalovým mágům, kteří se právem těší stále vzrůstající slávě. 


Velký příběh
Davida Draimana, který se na cestě za úspěchem vzepřel vlastní rodině, čtěte na pěti stránkách v listopadovém Fakkerovi. A plakát kapely k tomu. Časopis seženete v našem eshopu.


Disturbed F!




DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Live Nation: Metal a tvrdý rock jsou populárnější než kdy dřív
Statistiky mluví jasně: Metal a tvrdý rock jsou populárnější než kdy dřív Nejnovější report od společnosti Live Nation potvrzuje nebývalý rozmach rockové a metalové scény. Podle údajů tohoto globálního lídra v oblasti živé hudby jsou rockové a metalové koncerty v letošním roce sledovanější než kdy... čtěte zde
Vydáno: 06.08.2025 22:46 v sekci Novinky
Wednesday 13, Florian Grey, Rock Café, Praha, 3.8.2025 (fotogalerie)
FOTO: Svátek všech gotiků v centru Prahy. Dorazil Wednesday 13 Ne, tohle nebyl halloweenský večírek, i když tolik "zmalovanych" lidí jen tak někde nepotkáte. To jen do Prahy dorazila horor punková ikona Wednesday 13. čtěte zde
Vydáno: 05.08.2025 22:20 v sekci Foto
Black Sabbath v kinech: Poslední tah Ozzyho i Sabbathů na stříbrném plátně
Black Sabbath v kinech: Poslední tah Ozzyho i Sabbathů na stříbrném plátně Dobrá zpráva pro všechny fanoušky, kteří to nezvládli do Birminghamu! Po legendárním charitativním megafestu Back to the Beginning z 5. července 2025 v Astonu (kde Ozzy s původní kapelou odehráli svůj poslední koncert ve Villa Parku)... čtěte zde
Vydáno: 03.08.2025 23:36 v sekci Novinky
Don Broco - Cellophane
VIDEO: Don Broco servírují nu-metalovou nálož. Nový singl připomíná Korn Britská kapela Don Broco překvapila fanoušky nečekaně tvrdým singlem "Cellophane", ve kterém se noří hluboko do nu-metalových vod - a plavou v nich tak dobře, jako by tam vždycky patřili. čtěte zde
Vydáno: 02.08.2025 23:31 v sekci Video
Do Česka míří I Prevail. Možná i s novým matrošem
Do Česka míří I Prevail. Možná i s novým matrošem Po nabitém vystoupení na Rock for People 2023 dorazí tentokrát na cenu Grammy nominovaní I Prevail 19. srpna do pražského klubu SaSaZu. Na září je v plánu vydání novinky "Violent Nature". Třeba z ní uslyšíme nějakou ochutnávku. čtěte zde
Vydáno: 01.08.2025 23:25 v sekci Novinky
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Celá deska The Sickness naživo. Disturbed s sebou přivezou i Megadeth (25.02.2025 14:48 v Novinky)
- Máte rádi hovězí a banány? Denoi a Goofy Cow vyrážejí na tour (20.10.2023 21:24 v Novinky)
- VIDEO: Akceleruj s Denoi, celere! (02.05.2023 07:10 v Video)
- VIDEO: Šílená kráva Goofy Cow si nechala vypomoct od zpěváka Denoi (27.02.2023 12:56 v Video)
- VIDEO: Nejsi macho, pokud nemáš supr káru, hlásí Denoi (30.10.2022 11:45 v Video)
- VIDEO: Disturbed se po čtyřech letech vrátili s tvrdým matrošem (15.07.2022 11:00 v Video)
- David Draiman z Disturbed hází tipy na nejnadějnější rockové kapely (15.01.2022 09:55 v Fakkerník)
- Disturbed se chystají vydat rovnou dvě samostatná alba (21.11.2021 11:10 v Novinky)
- FOTO: Denoi na Ukrajině roztřískali nástroje, fanoušci zase několik aut (08.08.2021 16:30 v Foto)
- FAKKER BLOG: S Denoi na Ukrajině (III.) - Rvačka s vyhazovači a pódium plné banánů (28.07.2021 09:35 v Fakkerník)
- FAKKER BLOG: S Denoi na Ukrajině (II.) Kolaps a odpaněný bicí (22.07.2021 14:15 v Fakkerník)
- FAKKER BLOG: S Denoi na Ukrajině (I.) - Zničit zkušebnu, nabourat auto, propíchnout si bradavky! (15.07.2021 15:30 v Fakkerník)
- Málo akcí v Česku? Vyraž na Ukrajinu na festival Faine Misto (19.06.2021 12:20 v Novinky)
- VIDEO: Nirvana nebo Disturbed v ženském provedení? Má to větší koule, jak originál! (07.11.2020 10:15 v Video)
- David Draiman: „Nová tvorba Disturbed bude sakra brutální“ (02.11.2020 08:55 v Novinky)
- VIDEO: SOAD, Korn nebo Disturbed v jazzovém podání? Geniální! (01.11.2020 12:05 v Video)
fakker.cz na Facebooku fakker.cz na Instagramu fakker.cz na YouTube Pište na fakker.cz RSS na fakker.cz

KALENDÁŘ AKCÍ

Út 12.08.
Post Malone (Letňany, Praha)
Čt 14.08.
Rock Castle - Dirkschneider, Running Wild, Uriah Heep (Zámecká zahrada, Moravský Krumlov)
Pá 15.08.
Rock Castle - Dirkschneider, Running Wild, Uriah Heep (Zámecká zahrada, Moravský Krumlov)
So 16.08.
Rock Castle - Dirkschneider, Running Wild, Uriah Heep (Zámecká zahrada, Moravský Krumlov)
Út 19.08.
I Prevail (SaSaZu, Praha)
So 13.09.
Warlord Colossus (Fuchs2, Praha)
Ne 14.09.
Obscura + Suicide Angels + Sadist (Barrák Music Club, Ostrava)
Po 15.09.
The Buoys (Café v lese, Praha)
St 17.09.
TX2 (Café v lese, Praha)
St 24.09.
Bleed From Within, After the Burial (MeetFactory, Praha)

» zobrazit všechny akce «

Aktuální číslo Spark
Rebel TV
©2014-2025 SMILE MUSIC s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 2336-3649
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe