Kde koupit Fakker!
Titulka aktuálního čísla
Nova Rock, Nickelsdof, Enter Shikari, Passenger, Billy Talent, Sunrise Avenue, Iron Maiden, 17.6.2018 (fotogalerie)

FOTO: Poslední den Nova Rocku zářili Iron Maiden, Enter Shikari i Billy Talent

Vydáno: 21.06.2018 20:30 v sekci Foto - Anna Bartolotti a Mates Krč | foto: Anna Bartolotti

Láska Bruce Dickinsona k letadlům nikdy nebyla žádným tajemstvím a jeho slabost pro ně se projevila i na pódiu s Iron Maiden, když se na úvod setu vznášel nad hlavami hlavních aktérů velký létající stroj. Jenže to byl jen samotný závěr celého vydařeného dne.

Ten odstartovala tradičně rakouská dechovka a dvě hodiny po nich Enter Shikari, jenž předvedli nesrovnatelně lepší výkon proti loňskému Aerodrome festivalu. S velice milou a přátelskou show se ukázal písničkář Passenger, který svými vtípky jako "Já moc dobře vím, že tady všichni čekáte jen tu jednu písničku a bylo by nejlepší, kdybych ji hrál pořád dokola. Jenže to mě nebaví a musím to vyplnit něčím dalším," dával sám jasně najevo, že si je vědom, že patří mezi hvězdy jednoho hitu, ale i přesto nechce svou show stavět jen na slavné "Let Her Go". Vše vyvrcholilo neplánovaným přídavkem po dlouhém skandování a burácení rockerů v publiku.

Klasickou výbušnou show se prezentovali Billy Talent a během písničky "Devil On My Shoulder" splnili přání dívce v publiku, která nad hlavou mávala s cedulí s nápisem "Ben let me sing please" a zavolali ji na pódium. Posledním rozehřáním před Iron Maiden měli být Sunrise Avenue, jenže jejich vlažná prezentace byla velkým zklamáním.

Další ročník Nova Rocku je zatím oznámen na 14.-16. června 2018, přesto se dá opět očekávat přidání čtvrtého dne. Tak shánějte lístky!



DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Nine Inch Nails - As Alive As You Need Me To Be
VIDEO: Nine Inch Nails se probrali k životu. Natočili song k chystanému sci-fi Trent Reznor a Atticus Ross alias Nine Inch Nails se po letech napjatého ticha letos v létě ozvali s novým singlem "As Alive As You Need Me to Be". Teď k němu přidali i videoklip, kterej si hned od začátku pohraje s tvojí nervovou soustavu. čtěte zde
Vydáno: 14.09.2025 21:33 v sekci Video
RECENZE: The Rasmus - Weirdo
RECENZE: The Rasmus - Weirdo Když se řekne The Rasmus, na první dobrou se člověku patrně vybaví superpecka "In The Shadows", která ze skupiny před více než dvěma dekádami definitivně udělala velkou kapelu a minimálně v českých rádiích ji slýcháme dodnes. čtěte zde
Vydáno: 12.09.2025 21:20 v sekci Fakkerník
UE - Barvy
PREMIÉRA: Banger jako blázen! UE (dříve Unaffected Evolution) jsou zpátky v luxusní formě Je to šest, sedm let, co bylo o Unaffected Evolution slyšet naposledy. Prý to nebyl rozpad, ale pauza na nadechnutí. Kluci jsou každopádně zpátky na scéně, nově pod zkráceným názvem UE a s češtinou. A taky s brutálně skvělým... čtěte zde
Vydáno: 07.09.2025 16:55 v sekci Fakkerník
Poppy, Amy Lee, Courtney LaPlante - End of You
VIDEO: Vizuální hostina! Poppy, Amy Lee (Evanescence) a Courtney LaPlante (Spiritbox) spojily síly Amy Lee, Poppy a... Poppy? Ne, tentokrát opravdu Courtney LaPlante. Tři sudičky metalové scény, o jejichž spolupráci jsme donedávna ani nesnili, přicházejí s magicky temným singlem End of You v produkci Jordana Fishe, který po odchodu z... čtěte zde
Vydáno: 06.09.2025 10:44 v sekci Video
Poly Noir - Stejně ti srazí vaz
VIDEO: Stejně ti srazí vaz. Poly Noir se odkazuje na Johnnyho Cashe i Davida Lynche Parta Poly Noir právě vypustila silně stylizovaný a emocionálně nabitý videoklip "Stejně ti srazí vaz", který je autorskou adaptací slavného amerického tradicionálu "God's Gonna Cut You Down". Skladby, která vešla do povědomí... čtěte zde
Vydáno: 04.09.2025 21:28 v sekci Video
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Iron Maiden oslaví v Letňanech padesátku. V Praze otevřou na dva dny i vlastní bar (21.05.2025 10:31 v Novinky)
- ROZHOVOR: Rou z Enter Shikari - Můj skrytý talent? Pěstuju různý rostliny, kytky a zeleninu (29.12.2024 09:01 v Fakkerník)
- FOTO: První den Rock For People ovládli třaskaví The Prodigy a Enter Shikari. Corey Taylor se neukázal (13.06.2024 10:17 v Foto)
- Zpěvák Iron Maiden má vlastní ještěrku. Nový druh vědci objevili v Peru (12.02.2024 21:30 v Novinky)
- TOP ALBA 2023 podle redakce Fakkera (I.): vybírá Dominik „Dom“ Šidlo (01.01.2024 00:53 v Fakkerník)
- Enter Shikari vzpomínají na svůj úplně první stage-diving (26.10.2023 21:45 v Fakkerník)
- Nepředvídatelní Enter Shikari znovu v Praze. Co předvedou tentokrát? (06.10.2023 21:13 v Novinky)
- Enter Shikari, Rancid, Lionheart, Anti-Flag. Mighty Sounds startuje už příští týden (16.06.2023 15:10 v Novinky)
- VIDEO: Takhle zní Slipknot v podání známé hororové herečky (22.04.2023 21:53 v Video)
- AUDIO: Enter Shikari se rozdivočeli s duem Wargasm (18.08.2022 21:35 v Video)
- ROZHOVOR: Enter Shikari - Být v kapele a nevyjadřovat se k aktuálním problémům? Nepředstavitelné! (08.08.2022 22:45 v Fakkerník)
- FOTO: Metalový samuraj Eddie zaútočil na Prahu. Iron Maiden jsou naživo stále famózní (21.06.2022 15:00 v Foto)
- TOP 10 Rock for People: koho si letos nesmíte nechat ujít podle redaktorů Fakkera (14.06.2022 12:50 v Fakkerník)
- Rock for People přidává Enter Shikari, Highly Suspect a Daughtry (20.04.2022 13:55 v Novinky)
- 10 důvodů, proč rok 2021 nebyl až tak na hovno (02.01.2022 10:30 v Fakkerník)
- Nečekaná spolupráce: Iron Maiden a Marvel rozjeli společný merch (04.12.2021 09:55 v Novinky)
- Nové album Iron Maiden pod drobnohledem Metalshop TV (20.09.2021 15:20 v Fakkerník)
- PÁTEČNÍ BORDEL (41): Iron Maiden, Jinjer, Slaughter to Prevail, OV Sulfur (03.09.2021 14:30 v Fakkerník)
- Předobjednejte si nové album Iron Maiden. Plakát zdarma! (21.07.2021 18:10 v Novinky)
- Iron Maiden ohlašují nové album. Co o něm dosud víme? (19.07.2021 12:00 v Novinky)
fakker.cz na Facebooku fakker.cz na Instagramu fakker.cz na YouTube Pište na fakker.cz RSS na fakker.cz

KALENDÁŘ AKCÍ

St 24.09.
Bleed From Within, After the Burial (MeetFactory, Praha)
Čt 25.09.
Nova Twins (Rock Cafe, Praha)
Čt 02.10.
The Offspring + Simple Plan (Sportovní hala Fortuna, Praha)
Po 06.10.
Better Lovers (Rock Café, Praha)
Út 07.10.
Disturbed + Megadeth (o2 arena, Praha)
Út 07.10.
We Came As Romance + Brand Of Sacfrifice (Palác Akropolis, Praha)
Čt 16.10.
Pendulum (Forum Karlín, Praha)
Pá 17.10.
Yungblud + Palaye Royale (Sportovní hala Fortuna, Praha)
Út 28.10.
Enter Shikari (Roxy, Praha)
St 29.10.
Imodium Acoustic (Nová Spirála, Praha)

» zobrazit všechny akce «

Aktuální číslo Spark
Rebel TV
©2014-2025 SMILE MUSIC s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 2336-3649
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe