Aktuální články
Metal není mrtvý! Titáni Tool i nadále lámou rekordy
(Novinky)
Poté co v srpnu loňského roku metaloví matadoři Tool po třinácti letech studiového ticha vydali své Fear Inoculum, bezprecedentním způsobem se zapsali do řady žebříčků prodejnosti hudebních nosičů, kterým již tradičně dominuje především pop bez chuti & zápachu a generický hip-hop.
Darkest Hour oslaví 25 let i u nás. Vezou s sebou Fallujah i Une Misére
(Novinky)
Darkest Hour na scéně se svými devíti alby už něco znamenají. Kapela v polovině 90. let stála - třeba spolu s Lamb of God - u obrody amerického metalu a je koncertně zkušená ze všech světadílů, z malých i velkých pódií. Po necelém roce je uvidíme znovu i u nás: 28. ledna v pražském Futuru.
Bubeník Scars on Broadway Roman Lomtadze chystá mini-tour po Česku
(Novinky)
Po nějaké době můžeme v Čechách opět přivítat bubenického mága. Zásadní postava bubenické scény vyráží na turné Drum Empire oslavující čisté hráčské umění a zápal. 15. ledna dorazí do pražského Music-City, o den později se předvede v M-klubu ve Vysokém Mýtě a o další den později v Bounty Rock Cafe v Olomouci.
VIDEO: Kvelertak v novém songu varují před koncem světa
(Video)
Norští Kvelertak vypouští do světa druhý singl z chystaného alba Splid. Nejen, že namísto tradiční norštiny zpívají v angličtině, ale ještě tu hostuje Troy Sanders z Mastodon. Přidejte si k tomu zkázu kázající klip a máme tu Soudný den jako vyšitý.
předchozí další
© 2025 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení