Staind jsou zpět v boží formě. Čerstvý singl krásně řeže

Vydáno: 01.05.2023 11:30 - Tisková zpráva

Kapela, která své největší úspěchy zapsala na startu tisíciletí alby "Break the Cycle" (2001) a "14 Shades of Grey" (2003), vydává singl "Lowest in Me" a ohlašuje na září album "Confessions of the Fallen", které vyjde dvanáct let po posledním počinu beze jména u vydavatelství BMG.
"Chtěl jsem náš zvuk modernizovat, aby byl aktuální," říká zpěvák Aaron Lewis. "Jsme jasně rozpoznatelní, ale zároveň je znát i to, že sledujeme a snažíme se porozumět zvukovým novotám, které v době vydání našeho posledního alba k dispozici ještě nebyly."

Že se kapela záměrně vydala vstříc elektronice, potvrzuje i kytarista Mike Mushok: "Řekl bych, že v nových skladbách je citelněji zastoupena elektronika, což je pro nás novinka, ale dnes to není nic až tak neobvyklého. Ale myslím, že to je fajn, nijak jsme to s ní nepřeháněli."

"Staind tvoří zpěvák a kytarista Aaron Lewis, kytarista Mike Mushok, baskytarista Johnny April a bubeník Sal Giancarelli. Kapela se zformovala v roce 1995 ve Springfieldu, Massachusetts. Za svou kariéru vydala sedm studiových alb, kterýžto prodala přes 15 milionů kopií po celém světě. Jejich průlomová deska "Break The Cycle" z roku 2001 je pětinásobně platinová a obsahuje velehit "It's Been Awhile", kterýžto se řadí mezi nejhranější písně v rádiích vůbec.

Po odmlce se v roce 2019 kapela vrátila na pódia a na domácí scéně nahrála reunion živák "Live: It's Been Awhile". Své nové album, první za dvanáct let, "Confessions of the Fallen" vydají chlapci v září 2023 u BMG.Staind - Lowest in Me

DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení