FAKKER BLOG: Vám už z toho jebe, desátníku! (I.)

Vydáno: 03.12.2021 15:35 - Redakce

Kniha z prostředí těžkotonážního ocelového kartelu. Kniha, jakou československý knižní trh ještě nepoznal je tady! Politicky nekorektní román už za bolševika! Natož dnes!
Akčně kriminální thriller-fikce "Vám už z toho jebe, desátníku!" o československé heavy metalové scéně. Konfliktní, kontroverzní a politicky nekorektní už za bolševika. Natož dnes! Limitovaná edice 666 kusů vyšla 17. listopadu ve vydavatelství Smile Music.


Nabízíme první ukázku...

„Ach křesťané milí, almužničku hoďte mi! Darujte ubožáčku ubohému, mrzáčkovi promrzlému, chromáčkovi chromému a hladovému, sirotkovi osiřelému a slepýšovi osleplému..."
„To víš že jo! Všechny lištičky maj svou noru, jen ty nemáš nic, zhola nic, viď! Ti dám, kriple," řval Vilda. Kopnul dědkovi do stojanu s flašinetem, anžto zabírali jediné volné místo na peroně. Nikdo si Vildy nevšiml, až na pět holohlavých mládenců v křiklavě oranžových hábitech. Ti se zabývali vybalováním bubínků, píšťal a fujar, aby záhy spustili monotónní hare krišna hare ráma, či co za blábol.

Zato slepý prozřel. Klikou flašinetu netočící, abnormálně zkroucená levá ruka v obvazu se uzdravila zázračněji než při svaté pouti v Lurdech! Vystřelila a obratně chmátla po blízko opřené bílé holi. Exaktně vedený úder také ukončil případné dohady o chromajzlově zraku. Ostrý hrot a železem opláštěná spodní část hole dávaly tušit, že rozhodně nejde o pomůcku pro zrakově postižené.

„Tu máš, hajzle, připravit nemohoucího o chléb vezdejší," švihl po Vildovi. Ten bleskově uhnul a zbraň minula. Místo toho kamuflovaná mačeta sekla do plátěného kufru černocha s pletenými copy čouhající zpod křiklavě černo-žluto-zeleno-červeně pletené čepice. Rána měla takovou intenzitu, že jakmile čakan rozpáral čmoudovu bagáž, rozskalpelil i igelitový sáček pod víkem. Z otvoru se začala drolit jakási bylinná směs...

Jakýmu klubu to fandí, napadlo Vildu. Přišlápl hluboko v kufru trčící hůl a popadl flašinet. Zdvihl jej nad hlavu a vší silou s ním bouchl na břiše ležícího člena organizované žebrácké bandy. Zajímala ho jen cestovní kabela, kterou popadl dřív, než těžká hrací skříňka somrákovi rozdrtila obratle.

To neuniklo kolemjdoucím. Matka tlačící po kraji nástupiště kočárek zírala na bitku, a nevšimla si, že míří do kolejiště. Uvědomila si to, když bylo pozdě a žena s dítětem se řítily do víc než metrové hloubky akorát když přijížděl vlak. Jel krokem, ale bylo jasné, že ocelová kola v mžiku rozdrtí matku i dítě.

„Que malheur," rozječely se francouzské turistky. Nevěděly, zda si zakrýt oči nebo ucpat uši před ohlušujícím kvílení nouzových brzd. Jenom díky tomuto zařízení se strojvůdci včas podařilo stovky tun vážící soupravu stopnout.

„Jakýpak neštěstí! Máš čumět, kam s tim zkundálem jedeš, dilino. A přestaň hystericky vřeštět, dyť mezi přednim kolem lokomotivy a tvým fuckanem je eště metr místa!"


Vám už z toho jebe, desátníku!


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2022 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení