Zpěváka Queens of the Stone Age obvinily jeho děti z fyzického i psychického násilí

Vydáno: 24.09.2021 10:50 - Milan Říský

Bouřlivák Josh Homme má zaděláno na problémy. Poté co od něj před necelými dvěma lety odešla manželka Brody Dalle (The Distillers), se proti němu postavily vlastní děti. A požadují, aby se od nich a jejich psa držel dál. Údajně kvůli fyzickému násilí.
Soud žádost dvou Joshových synů zamítl, dceři Camille dal za pravdu a minimálně do 28. září se k ní vlastní otec nesmí přiblížit. Na sto yardů, což je něco málo přes 90 metrů.
Desetiletý Orrin obvinil podle uniklých dokumentů otce z fyzického a verbálního násilí, osmačtyřicetiletý muzikant prý navíc pije alkohol, když je veze v autě a vyhrožuje zabitím novému partnerovi Brody Dalle. "Seděli jsme na gauči ještě s Deanem Fertitou, otec mě chytil za intimní partie a když jsem mu řekl, aby přestal, pořád opakoval 'koule' a držel mě dál," popsal jeden ze synů s tím, že po něm Homme tu a tam něco hodí, nebo jen praští do hlavy. Orrin popsal také časté verbální útoky a nadávky směrem ke své osobě. Prý má strach nejen o sebe, ale i o svou matku a jejího přítele. Jeho pětiletý bratr podle právníků dodal, že se ke svému otci bojí chodit.

Hommeova právnička všechna tvrzení popírá, označila je za kategoricky nepravdivá.DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2022 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení