Corey Taylor sype z rukávu filmové scénáře. Má jich už pět

Vydáno: 03.03.2021 08:15 - Milan Říský

Plány Coreyho Taylora ze Slipknot na letošní rok? Když Bůh (nebo spíš pandemie) dá, tak turné se Slipknot, dopsání páté knihy a uvedení filmu podle vlastního scénáře. A další čtyři scénáře má prý v šuplíku.
Nejvíc pozornosti prý upírá k filmu Zombie Versus Ninja. "Vždycky jsem říkal, že jedním z mých cílů je být u filmu od zrodu až po promítání na plátně. Zajímá mě vytváření příběhu a světa a následné sledování toho, jak vše další lidé přetvoří v realitu. To chci zažít," poodhalil Taylor.

K Zombie Versus Ninja podotkl, že momentálně má kolem sebe skupinu lidí s vlivnými kontakty a se kterými scénář dokončil a začínají na realizaci systematicky pracovat. Ale hlavní roli prý Corey pro sebe nechce. "S každým filmem, který napíšu, si pravděpodobně vezmu nějakou menší roli a tady to nebude jinak, ale zájem o velkou roli úplně nemám," řekl Taylor, který nedávno prohlašoval, že si chce zahrát ve filmu, kde ho někdo zabije. Ideální chvíle sám sobě takovou momentku napsat.

 

Taylor není ve filmovém světě úplným nováčkem - vloni se mihl v nízkorozpočtovém hororu "Bad Candy", předtím se objevil už v ne zrovna skvěle přijatém "Fear Clinic" a účinkoval v hororovém dokumentu "In Search of Darkness". Letos se předvede také v hororu "Rucker" o sériovém vrahovi, který se pokouší zachránit rodinné vztahy.

 


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2022 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení