Kde koupit Fakker!
Titulka aktuálního čísla
The Charm The Fury končí!

The Charm The Fury končí!

Vydáno: 29.11.2018 15:20 v sekci Novinky - Mates Krč | foto: facebook interpreta

The Charm The Fury ukončují svou činnost. Smutnou zprávu napsali 20.listopadu v dlouhém příspěvku na svou facebookovou stránku.

"Někteří z vás si určitě všimli, že jsme delší čas docela potichu. Tady je vysvětlení. Kolektivně jsme se rozhodli, že The Charm The Fury ukončí činnost," začíná příspěvek. "Nebylo to snadné rozhodnutí. Skupina ale nemohla pokračovat hned z několika důvodů. Hodně se změnilo po odchodu kytaristů Mathijse a Rolfa. Měli jsme velké problémy s financemi. Současná situace prostě nemohl přetrvat a museli jsme příjmout nepříjemná rozhodnutí."

"Víme, že tato zpráva může být pro někoho smutná. Ale není důvod zapomínat na dobré věci, bylo jich opravdu hodně. Sdílejte s přáteli společně vzpomínky na naše koncerty, mějte úsměv na tváři. Znovu se uvidíme - možná na metalovém koncertě nebo s jiným hudebním projektem. To ale ukáže čas," zakončili The Charm The Fury.

Přejeme holandské partě hodně štěstí do budoucího života.


THE CHATM THE FURY - Echoes (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Live Nation: Metal a tvrdý rock jsou populárnější než kdy dřív
Statistiky mluví jasně: Metal a tvrdý rock jsou populárnější než kdy dřív Nejnovější report od společnosti Live Nation potvrzuje nebývalý rozmach rockové a metalové scény. Podle údajů tohoto globálního lídra v oblasti živé hudby jsou rockové a metalové koncerty v letošním roce sledovanější než kdy... čtěte zde
Vydáno: 06.08.2025 22:46 v sekci Novinky
Wednesday 13, Florian Grey, Rock Café, Praha, 3.8.2025 (fotogalerie)
FOTO: Svátek všech gotiků v centru Prahy. Dorazil Wednesday 13 Ne, tohle nebyl halloweenský večírek, i když tolik "zmalovanych" lidí jen tak někde nepotkáte. To jen do Prahy dorazila horor punková ikona Wednesday 13. čtěte zde
Vydáno: 05.08.2025 22:20 v sekci Foto
Black Sabbath v kinech: Poslední tah Ozzyho i Sabbathů na stříbrném plátně
Black Sabbath v kinech: Poslední tah Ozzyho i Sabbathů na stříbrném plátně Dobrá zpráva pro všechny fanoušky, kteří to nezvládli do Birminghamu! Po legendárním charitativním megafestu Back to the Beginning z 5. července 2025 v Astonu (kde Ozzy s původní kapelou odehráli svůj poslední koncert ve Villa Parku)... čtěte zde
Vydáno: 03.08.2025 23:36 v sekci Novinky
Don Broco - Cellophane
VIDEO: Don Broco servírují nu-metalovou nálož. Nový singl připomíná Korn Britská kapela Don Broco překvapila fanoušky nečekaně tvrdým singlem "Cellophane", ve kterém se noří hluboko do nu-metalových vod - a plavou v nich tak dobře, jako by tam vždycky patřili. čtěte zde
Vydáno: 02.08.2025 23:31 v sekci Video
Do Česka míří I Prevail. Možná i s novým matrošem
Do Česka míří I Prevail. Možná i s novým matrošem Po nabitém vystoupení na Rock for People 2023 dorazí tentokrát na cenu Grammy nominovaní I Prevail 19. srpna do pražského klubu SaSaZu. Na září je v plánu vydání novinky "Violent Nature". Třeba z ní uslyšíme nějakou ochutnávku. čtěte zde
Vydáno: 01.08.2025 23:25 v sekci Novinky
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- VIDEO: Zapařte s drsnými tulipánky The Charm The Fury (31.01.2018 11:35 v Video)
- FOTO: Metalový trojboj ve Zlíně s Amaranthe, Eluveitie a The Charm The Fury a značkou sold out (01.11.2017 13:25 v Foto)
- AUDIO: The Charm The Fury zase řežou do masa (06.07.2017 12:10 v Video)
- Amaranthe i letos v Česku. Po boku Eluveitie a The Charm the Fury (01.05.2017 12:20 v Novinky)
- FOTO: Výlet za metalcorovou smrští v podání Bury Tomorrow, Any Given Day a The Charm The Fury (11.04.2017 10:35 v Foto)
- VIDEO: Metalcorová bestie The Charm The Fury vám ukousne hlavu (22.01.2017 16:40 v Video)
fakker.cz na Facebooku fakker.cz na Instagramu fakker.cz na YouTube Pište na fakker.cz RSS na fakker.cz

KALENDÁŘ AKCÍ

Út 12.08.
Post Malone (Letňany, Praha)
Čt 14.08.
Rock Castle - Dirkschneider, Running Wild, Uriah Heep (Zámecká zahrada, Moravský Krumlov)
Pá 15.08.
Rock Castle - Dirkschneider, Running Wild, Uriah Heep (Zámecká zahrada, Moravský Krumlov)
So 16.08.
Rock Castle - Dirkschneider, Running Wild, Uriah Heep (Zámecká zahrada, Moravský Krumlov)
Út 19.08.
I Prevail (SaSaZu, Praha)
So 13.09.
Warlord Colossus (Fuchs2, Praha)
Ne 14.09.
Obscura + Suicide Angels + Sadist (Barrák Music Club, Ostrava)
Po 15.09.
The Buoys (Café v lese, Praha)
St 17.09.
TX2 (Café v lese, Praha)
St 24.09.
Bleed From Within, After the Burial (MeetFactory, Praha)

» zobrazit všechny akce «

Aktuální číslo Spark
Rebel TV
©2014-2025 SMILE MUSIC s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 2336-3649
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe