Vydáno: 20.11.2018 10:20 v sekci Foto - Petr Chán | foto: Petr Chán
Nightwish rozhicovali O2 Arenu nejen plameny z pódia, ale take sprškou melodií a emocí, které vyprodaný sportovní svatostánek napěchovaný fanoušky symfonické modly lokal z plna hrdla. Takový večírek na jistotu.
Kotel rozpumpovali jejich krajané z Beast In Black, kteří nestačili zírat, kolik lidí se stačilo napěchovat na jejich set. Sice pondělí, ale severská párty hard.
LIVE: Upocený gig Don Broco v bratislavském klubu pro pár set lidí
Necelý týden poté, co se britští rockeři předvedli svým českým fanouškům ve výtečné formě na letošním ročníku Rock for People, odehráli svůj vůbec první koncert u našich bratia na Slovensku. Aké to bolo? Pozrite sa na fotky! čtěte zde