Aktuální články
VIDEO: Nový příval hnusu od Lordi
(Video)
"Varování! Tohle video není špatný pro děti, je totiž ještě horší," píšou Lordi k novému songu na své facebookové stránce. Po zhlédnutí videoklipu usoudíte, že věta není daleko od pravdy.
Myrkur: Zpátky v mauzoleu
(Novinky)
Rok poté, co vydala Amalie Bruun desku M, je zpátky s EP Mausoleum. Vrátila se na místo činu, tedy do hrobky norského umělce Emanuela Vigelanda.
Kdo dělá grunge líp? Homer Simpson nebo Kurt Cobain?
(Fakkerník)
Všeobecně oblíbený animovaný tlouštík v jedné z etap svého života okusil hořkou chuť grunge. Se vším všudy. Sláva, holky ale i fet a depky. Podobnost s Kurtem Cobainem rozhodně čistě náhodná není.
FOTO: Skrillex zasypal svýmu beaty a dropy industriální Pragovku
(Foto)
Po své české premiéře na festivalu Rock for People přivezl Skrillex nálož svých beatů, basů a dropů do pražské Pragovky. Necelých sto minut pálil jeden z nejúspěšnějších dubstepových DJů a producentů do lačného publika jednu nálož za druhou, až se staré trubky a plechy v hale třásly. Sonny Moore, jak zní jeho občanské jméno, nezapomněl ani na materiál z aktuálního soundtracku k Suicide Squad a samozřejmě nemohl vynechat ani pecku "Bangarang".
RECENZE: Andy Black - The Shadow Side
(Fakkerník)
Andy Biersack si začátkem května odskočil od mikrofonu své kapely Black Veil Brides s cílem natočit pod svým uměleckým jménem Andy Black něco tak trochu jiného. Jak se mu to povedlo?
předchozí další
© 2025 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení