Aktuální články

BIZÁR MĚSÍCE: Charles Manson a Marilyn Monroe pějí klasiku Marilyna Mansona (Video)
Zajímavou předělávku "The Beautiful People" v podání dvou osob, z jejichž jmen si Marilyn Manson stvořil pseudonym, sestříhal Youtuber známý jako Lars von Retriever.

Zrušený koncert Guns N' Roses v Praze zná termín pro rok 2022 (Novinky)
Legendární Guns N' Roses se vrátí v roce 2022 do Prahy a návážou na zrušené koncertní turné z roku 2020. Akce se původně měla konat 16. června 2020, po přeložení se uskuteční 18. června 2022 na pražském letišti v Letňanech.

VIDEO: Trivium + Slipknot + Machine Head = Metallica (Video)
Brzy uplyne devět let od památného předávání cen Revolver Golden Gods Awards. Dubnový večírek léta páně 2012 nabídl mnoho lahůdek. Tak třeba kooperaci Trivium s Coreym Taylorem ze Slipknot a Robbem Flynnem z Machine Head.

Lordi vydají několik desek najednou. Čtyři? Sedm? Nebo žádnou? (Novinky)
Lordi své fanoušky zásobují novou hudbou pravidelně každé dva roky. Nikdy ale nevydali čtyři desky najednou. Ani sedm. A něco takového teď plánují. Nebo taky ne.

AUDIO: Jak by zněla hymna Nirvany Smells Like Teen Spirit v době trapu? (Video)
Letos v září uplyne 30 let od vydání klenotu "Nevermind", které převrátilo život naruby nejen svým tvůrcům, ale radikálně zamíchalo hudebními trendy 90. let. A ani po třech dekádách nepřestává muzika Nirvany fascinovat.

PÁTEČNÍ BORDEL (25): Evanescence, Tomahawk, Landmvrks, Stepson (Fakkerník)
Evanescence ukončili desetileté čekání na nový materiál velmi zdařilou nahrávkou "The Bitter Truth". Stále to tam je! Po osmi letech připomíná nestor Mike Patton své Tomahawk a o pozornost se hlásí i mladíci Landmvrks a Stepson.

VIDEO: Takhle Lamb of God válí naživo (Video)
Pro strádající fanoušky připravili Lamb Of God živák "Live In Richmond, VA" a k skladbě "Resurrection Man" teď najdete na Youtube dokonce i video. Tak zavzpomínejme.

VIDEO: John Wolfhooker + Ben Cristovao = !!! (Video)
Den po úspěšném live streamu přišlo z rukou John Wolfhooker konečně překvápko, na které pánové upoutávali už dřív. Venku je singl s Benem Cristovaem "Tidal Wave".

Paul Stanley z KISS: „Nevidím důvod, proč bychom měli nahrávat další hudbu“ (Fakkerník)
Paul Stanley má k vydávání nové hudby v případě revolučních, starších a dnes již prostě klasických kapel poměrně svérázný názor - nová hudba často není odměnou pro kapely ani fanoušky. Co si o tom myslíte vy?

VIDEO: Helloween mají nabito ostrými, ukázka z očekávaného alba je venku (Video)
Čekaní na nový singl heavymetalových králů Helloween je u konce. Premiéra singlu "Skyfall" je za námi, stejnojmenné album můžeme očekávat 18. června.

Z klávesáka fenomenální zpěvák. Tankian vzpomíná na začátky v Soil (Novinky)
K System Of A Down neodmyslitelně patří hlas Serje Tankiana. Sice s ním na posledních turné tu a tam dost bojuje (před minulým pražským koncertem mu s hlasivkami pomáhal dokonce místní hlasový odborník), přesto je stále jedním z charakteristických znaků americko - arménské čtveřice.

LIVE: Livestream John Wolfhooker přinesl milion úsměvů a jednu slzu (Foto)
Ať už máš rád metal, core, punk, pop nebo rock, John Wolfhooker jsou odpovědí na všechno. Potvrdili to ve své premiérové lockdown session.

Černý den Coreyho Taylora. Lékaři mu na tři týdny zakázali mluvit (Novinky)
Na poslední březnový den roku 2021 nebude Corey Taylor vzpomínat rád. Po návštěvě svého foniatra (lékařský obor specializující se mimo jiné na problémy s hlasivkami) mu bylo důrazně doporučeno po dobu alespoň tří týdnů mlčet.

VIDEO: All Time Low přináší dávky naděje i rádiový sound (Video)
Osvědčená pop-punková parta All Time Low má v plánu pokračovat v popovější a rádiovější cestě, na kterou se vydali už na loňské desce "Wake Up, Sunshine", což dokazují i novinkou "Once In A Lifetime".

Amy Lee pěje ódy na popovou umělkyni Billie Eilish (Novinky)
Loni se objevila na novém EP Bring Me The Horizon a prohlásila, že spolupráce s Oli Sykem jí pomohla posunout se dál ve vlastní tvorbě. Teď zpěvačka Amy Lee vzdala hold globální hvězdě Billie Eilish.


předchozí   další

© 2014-2021, SMILE MUSIC s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení