Aktuální články

PÁTEČNÍ BORDEL (19): Skywalker, The Pretty Reckless, Nothing,Nowhere, Humanity's Last Breath (Fakkerník)
Domácí Skywalker se s novou studiovkou "Late Eternity" definitivně zařazují mezi evropskou elitu. Výborná záležitost! Rozmanitý hard-rockový počin naservírovali The Pretty Reckless a monstrózní brutalitou se předvedli Humanity's Last Breath. Za pozornost stojí i novinka projektu nothing,nowhere.

John Wolfhooker chystají svůj první lockdown koncert (Novinky)
Před rokem vyprodali John Wolfhooker Palác Akropolis. Po podobných akcích se jim očividně stýská, protože na konec března chystají svůj premiérový lockdown session.

The Offspring mají hotovo. Nové album vyjde ještě letos (Novinky)
Poslední deska punkrockových veteránů The Offspring "Days Go By" vyšla v roce 2012, což je už slušná doba. Rok 2021 by to měl ale změnit. Nová nahrávka je za 100 % hotová.

Další festival ztracen. Francouzský Hellfest se letos ruší (Novinky)
Po nedávném odkladu prestižního anglického Glastonbury jsme vznesli otázku, jestli nezačíná být festivalové léto v ohrožení. Teď je sezóna bez velkých akcí zase o něco reálnější, jelikož z festivalové mapy roku 2021 zmizelo další velké jméno.

Bagry synchronizovaně tancujou na Metalliku. A je to skvělý! (Fakkerník)
Orchestrální verze hitu "Nothing Else Matters" od Metalliky je známou věcí. Ale vsadíme Mansonovu nevinu na to, že o stavebních strojích tančících do jejího rytmu jste ještě neviděli.

Beatles jako death metal. A zní to cool! (Fakkerník)
Že Beatles nejde zahrát na osmistrunku? To bychom se zasmáli. Své o tom ví usměvavý mladík Kieran McLaughlin, známý na Youtube jako "Kmac2021".

PÁTEČNÍ BORDEL (18): Love and Death, Korpiklaani, Loathe, Cult of Luna (Fakkerník)
Po dlouhých osmi letech vypustili novou fošnu Love and Death. Nepřekvapí, přesto šmakuje! Očekávanou novinkou se blýskli Korpiklaani, naopak neočekávanou Loathe a za zmínku stojí i nový počin Cult of Luna.

AUDIO: Papa Roach vypustili track s Dannym Worsnopem (Video)
Roky plynou a než doposloucháte jednu desku, už je konec desetiletí a kapely chystaj kompilace. Stejně jsou na tom i Papa Roach.

Nejbizarnější cover Numb od Linkin Park nalezen (Fakkerník)
Na tohle nemá snad ani zvířecí verze "Numb" s hlavním zastoupením psů a koček. Pokud hledáte seriózní materiál, jste tu špatně.

VIDEO: Nová Gojira drtí lebku! Desky se dočkáme koncem dubna (Video)
Progressive metaloví požírači žabích stehýnek zase rozjíždí dunivou kytarovou řež a po 5 letech od poslední fošny "Magma" ohlašují nový materiál. Čekněte!

Chystá Miley Cyrus cover Nine Inch Nails? (Novinky)
Miley měla rock vždycky v krvi, i když to tak podle jejích plodů občas moc nevypadalo. Asi si už ale prošla pubertou a vrací se ke správné muzice.

Z továrny Caliban se znovu kouří! (Novinky)
Němečtí drtiči metalcorových strun Caliban se probudili z ticha, které je poslední roky obklopovalo. Co na nás chystají?

VIDEO: Falling In Reverse se dali na upírský muzikál (Video)
Říká vám něco píseň "I'm Not A Vampire"? Ještě aby ne, Falling In Reverse ji vydali už před 10 lety na fošně "The Drug In Me Is You". Její nová verze se vám zahryzne do krku a nepustí!

Nejmetalovější kytara na světě? Z kostry skutečného metloše! (Fakkerník)
V metalových řadách jsme už zvyklí na všemožné šílenosti, nad kterými občas zůstává rozum stát. Mezi ně se teď může počítat i kytara sestavena z dalšího neobvyklého materiálu - lidského skeletu.

PREMIÉRA: Lighthouse Keeper házejí záchranné lano lidem s depresí (Video)
Borci z Lighthouse Keeper vypustili koncem ledna na oběžnou dráhu Země debutovou fošnu "Drowning". Mimo to se zavřeli mezi čtyři stěny jednoho pražského divadla a výsledkem je videoklip k songu "Reborn/Ressurected", na který můžete mrknout v exkluzivní premiéře na webu Fakkera.


předchozí   další

© 2014-2021, SMILE MUSIC s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení