Aktuální články

Paluba lodi Cargo Gallery se rozkýve v rytmu rock'n'rollu i rapu (Novinky)
Na palubě pražské Cargo Gallery proběhne přehlídka hudebních skupin různých žánrů pod značkou českého vydavatelství Dayspeed Music. Na návštěvníky bude v prostorách lodi na hladině řeky čekat hudební program i prodejní výstava.

PÁTEČNÍ BORDEL (51): Black Veil Brides, Every Time I Die, Beast in Black, Newspeak (Fakkerník)
Očekávaný albový přírůstek Black Veil Brides nedopadl v naší recenzi vůbec dobře. Že by se parta kolem Andyho Biersacka začínala nehezky opakovat? O dost lépe si v recenzích vedly novinky Every Time I Die i Beast In Black. Omrkli jsme také debut domácích Newspeak.

Rammstein opatrně uvolnili první info k chystanému albu (Novinky)
Nové album německých industrialistů můžeme očekávat ještě před prvním koncertem evropské části světové tour, která startuje dvojicí koncertů v Praze 15. a 16. května 2022. Teď už jen doufat v příznivou situaci a modlit se, aby nečekané posunutí turné neovlivnilo i vydání desky.

Proč Limp Bizkit nevydali nové album ve fyzické podobě? Vyrojily se zajímavé spekulace... (Novinky)
Nová deska Limp Bizkit "Still Sucks" sice vyšla na konci října, ale doteď neexistují její fyzické kopie. Žádný vinyl, CD ani kazeta, pouze streamovací služby, nebo možnost koupit si empétrojky. Ale proč?

Pochcat fanouškovi ksicht na pódiu? Tahle kapela se toho nebojí (Fakkerník)
Ano, čtete správně, tenhle fakkap má na svědomí Sophia Urista, frontwoman amerických Brass Against. A nějakému hrdinovi se dokonce podařilo pořídit video!

Nirvana vydává nový boxset k třicátinám Nevermind (Novinky)
24. září 2021, to bylo přesné datum, kdy "Nevermind", jedna z největších rockových desek historie, oslavila třicet let. A kulatiny nezůstaly bez patřičných oslav!

VIDEO: Skillet vypustili další bouřlivý, motivační song (Video)
Tohle už vypadá sakra nadějně! Dva měsíce od vydání tvrdé pecky "Surviving The Game" přichází elektroničtěji laděná, ale stále dostatečně kytarová songa "Standing In The Storm". Nové album uslyšíme už v lednu.

Kolik pyrotechniky spotřebují Rammstein za jeden koncert? Známe odpověď (Fakkerník)
Zajímalo vás někdy, kolik paliva potřebují Rammstein k uspořádání jediné show? Že ne? Odpověď přinesl dlouholetý pyrotechnik skupiny Nikolai Sabottka.

AUDIO: Čekání je u konce. Simple Plan lákají prvním singlem na nové album (Video)
Pět a půl roku od vydání poslední placky "Taking One for the Team". Simple Plan si před šestou studiovkou dali pořádný oddech. Teď jsou však zpět a nový singl "The Antidote" je tím nejlepším možným lákadlem!

Parkway Drive oznamují náhradní koncert v Praze. I s parádním hostem (Novinky)
Plánovaný koncert Parkway Drive v Česku byl pro letošní rok z očividných důvodů odložen. Není však třeba zoufat, kapela se v roce 2022 vrátí.

VIDEO: Bad Omens v novém hávu, Noah Sebastian shodil vlasy (Video)
Samozřejmě, že háro je až tou poslední informací, tou nejdůležitější je fakt, že Bad Omens prolamují ticho a vracejí se se singlem "The Death of Peace of Mind".

VIDEO: Korn chystají novou desku, venku je čerstvý singl (Video)
Ani Fieldyho přestávka, ani covid napříč kapelou, prostě nic nemůže bakersfieldské krále nu-metalu zastavit. V plné parádě se banda vrací s novým songem "Start The Healing".

VIDEO: Till Lindemann a zpěvačka Zaz si střihli dojemný duet ve francouzštině (Video)
Takže známe Tilla německy, anglicky, rusky, španělsky... ale francouzština, to je novinka. V písni přeložené jako "zahrada slz" zpěvák nevynechá ani na svou rodnou řeč, ale jako by na tom záleželo. Jeho hluboký hlas sem zkrátka sedne a zpěvačku skvěle doplňuje. Je to krása.

Konec kapely Nedů Flandersů. Okilly Dokilly dávají sbohem posledním turné (Novinky)
Bizarní parta inspirovaná upjatým pánbíčkářem ze Simpsonových po dvou vydaných albech a sedmi letech hraní svého "Ned-Metalu" nebo taky "Nedalu" ohlašuje poslední tour. Prý nastal čas oholit flandersovský knír a nechat si narůst ten fotrovský.

VIDEO: Nu-metaloví Nonpoint natočili předělávku podle hlasování fanoušků (Video)
Amíci Nonpoint svými barvami přemalovali hitovou pecku "When Doves Cry", původně od ikonického Prince a jeho kapely Prince & The Revolution. Originální skladba vyšla už v roce 1984.


předchozí   další

© 2021 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení