Aktuální články

Holding Absence (konečně) míří do Prahy, předvedou padesát odstínů emocí (Novinky)
Po mnoha odkladech a prakticky s dvouletým "zpožděním" se v Česku zastaví vynikající britská sestava Holding Absence. Poslední červnové pondělí, tedy 27. června, na ně čeká pražské Futurum.

VIDEO: Pro John Wolfhooker neexistují hranice, nový singl je důkazem (Video)
Domácí parta Honza Vlkoušděvka je bezesporu jednou z největších moderních tuzemských kapel. Mohou si dovolit vyvíjet se, když na nich závisí takové množství fanoušků?

Křest debutového alba domácích sekáčů Blitz Union se blíží (Novinky)
Odkládaný křest první desky Blitz Union se uskuteční už v pátek 24. června. Pánové chystají novou show, merch i stage design.

Letošní Never Say Die tour přiveze Suicide Silence, After The Burial i Currents (Novinky)
Impericon Never Say DIe tour se jako obvykle vytasilo s tím nejlepším, co může aktuální corová scéna nabídnout. Tradičně jej pohostí pražské Futurum a to 20. listopadu.

Prahu zasype koncentrovaný chaos v podání Vein.fm (Novinky)
Koncentrovaný chaos, který svou silou rozbíjí atomy - to jsou Vein.fm. Jejich mix brutálního hardcoru, mathcoru a industrialu prověří základy strahovské Sedmičky už ve čtvrtek 23. června. Podpoří je stále větší zástupci NWOBHC z Leedsu Higher Power a také američtí thrash/hardcoroví Drain.

FOTO: Absťák uhašen! Plnou verzi Rock for People odstartovali Biffy Clyro (Foto)
Tři dlouhé roky jsme si museli počkat na plnohodnotný ročník festivalu Rock for People. Letos konečně nadešel čas, kdy nakopeme koronaviru ksicht, Rock for People je zpátky a silnější než kdy dřív.

TOP 10 Rock for People: koho si letos nesmíte nechat ujít podle redaktorů Fakkera (Fakkerník)
Po dvou značně hubených letech čeká Rock for People konečně plnohodnotný ročník. Oproti původnímu line-upu ohlášenému na rok 2020 doznala soupiska kapel mnoha změn, další pak vyřadily "logistické důvody" či covid, přesto nás v Hradci Králové čeká dosud nejnadupanější ročník.

Vysočina se už za pár dní rozhejká na Chlístovském Hejku! (Novinky)
Léto je v plném proudu a festivaly znovu ožívají. Milovníci domácí scény si nesmějí nechat ujít Chlístovský Hejk, který se koná v srdci Vysočiny.

FOTO: The Offspring na svém jedenáctém koncertě v Česku překonali sami sebe (Foto)
Nový pražský venkovní prostor Power Station Holešovice hostil punkrockovou legendu celé jedné generace - The Offspring. Show by šlo kritickým pohledem hodně vyčíst. Pohledem fanouška, který má srovnání s několika posledními vystoupeními v Česku, šlo naopak o velmi dobrý gig.

FOTO: Emo is not dead! My Chemical Romance sestřelili Prahu bezchybným koncertem (Foto)
To, v co mnozí již nevěřili, se v sobotu večer konečně stalo realitou. Do Prahy po několika odkladech dorazili My Chemical Romance a ukázali, že po comebacku mají formu jako nikdy předtím. A to bez přehánění.

FOTO: Sametový hlas Amy Lee z Evanescence opět nadchl české publikum (Foto)
Do České republiky se Evanescence vrátili po třech letech. Představili desku "The Bitter Truth", kterou vyšla už vloni, kdy jim covid nedovoloval vyrazit na tour.

Využívají Kiss playback? Chyba na nedávném koncertě odhalila, že ano (Fakkerník)
Přednahrané doprovodné vokály zpěváka a kytaristy Paula Stanleyho byly omylem odhaleny 6. června v songu "Detroit Rock City" na koncertě v belgických Antverpách. Ironií osudu před lety jiný z členů KISS playback rázně kritizoval.

VIDEO: Muse rozpoutali revoluci! (Video)
Po industrialně laděném metalovém bangeru "Won't Stand Down" a synth-popovém uklidnění "Compliance" přichází Muse s pochodovou hymnou všech rebelů jménem "Will Of The People". Nastal čas rozpoutat revoluci!

FOTO: Rise Against v Praze odpálili evropské turné v parádní společnosti (Foto)
Rise Against vystoupili v rámci Prague Summer Festivalu v open air prostoru Power Station Holešovice. Jednalo se o zahajovací gig jejich evropské šňůry, na kterou kapela vyrazila poprvé od roku 2018.

Amaranthe opouští řvoun Henrik „GG6“ Englund (Novinky)
Po devíti letech se growler Henrik Englund Wilhelmson, známý pod přezdívkou "GG6", rozhodl dát sbohem své dosavadní rodině v Amaranthe a místo toho se bude věnovat té opravdové v pohodlí rodinného krbu.


další

© 2022 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení