Aktuální články

Sluchátka Jabra a Samsung do neděle koupíte za nejnižší ceny (Novinky)
Samsung maximálně zlevnil svá bezdrátová sluchátka. Akce se vztahuje i na nejnovější model, který spatřil světlo světa teprve v lednu. Slev je ale možné využít pouze do nedělní půlnoci. A zajímavou nabídku momentálně najdeme také u sluchátek Jabra.

PÁTEČNÍ BORDEL (26): Blitz Union, Moonspell, To Kill Achilles, Orden Ogan (Fakkerník)
Domácí borci Blitz Union vydávají šestliskladbový výsledek svého aktuálního snažení. Šmakuje náramně! Podobné je to i s dalšími recenzovanými počiny: To Kill Achilles a Moonspell. Za poslech rozhodně stojí i novinka Orden Ogan.

VIDEO: I hodný holky dokážou kousnout. Naty Hrychová je jedna z nich (Video)
Sedmnáctiletá zpěvačka Naty Hrychová se dosud pohybovala na ryze popových vlnách. Svojí novinkou "Loved Living Dead", k níž napsala hudbu i text, ovšem prokazuje, že ani podladěné kytary ji nejsou proti srsti.

Letošní ročník odpískal i Rock for People (Novinky)
Do smutného seznamu festivalů, které oficiálně odpískaly ročník 2021 se přidal i Rock for People. Na léto se chystá alespoň menší a komornější akce s ohledem na platná protipandemická opatření.

VIDEO: Black Veil Brides vypouštějí další track z chystané desky (Video)
Andy Biersack a spol. jsou znovu v ráži a představují další singl, kterým upoutávají na příchozí album.

Marilyn Manson: po stopách jeho ohavného vztahu k ženám (Fakkerník)
Když Mansonova bývalá přítelkyně Evan Rachel Wood v únoru zveřejnila na svém Instagramu prohlášení, v němž muzikanta označila jako člověka, který ji dlouhodobě týral, a na její výzvu následně navázaly další ženy s obdobnými svědectvími, bylo Mansonovi jasné, že je zle.

AUDIO: Saliva znovu nahrála svůj největší hit Click Click Boom (Video)
Jedno z nejvýraznějších jmen nu-metalové vlny na přelomu století Saliva opět tvoří. Kapela znovu nahrála svůj přelomový song "Click Click Boom".

Zpěvák Gutalax Maty hodnotí Cocotte Minute (Fakkerník)
V rámci rubriky Ušní průplach vyzpovídal náš spřátelený magazín Spark frontmana gore fekálistů Gutalax Martina Matouška aka Matyho. Řeč přišla na jeho hudební vlivy a srdcové desky a mezi hodnocenou hudbou se objevil i jeden český zástupce.

AUDIO: Z Carnifex se stali KoRnifex (Video)
Psycho pecka "Dead Bodies Everywhere" možná není v diskografii Korn tou nejznámější, k atmosféře deathcorových Carnifex ale pasuje skvěle.

Sam Carter z Architects bojuje proti konzumování ryb (Novinky)
Netflix za poslední roky vydal mraky dokumentů, které rezonovaly napříč společností a dalším takovým se stal aktuální Seaspiracy mapující dopady rybolovu na životní prostředí. A kdo jiný by jej měl komentovat, než Sam Carter z Architects.

AUDIO: Jak vypadá realita v očích domácích U.S.aPES? (Video)
Správná punková pecka o složitosti žití vylezla z továrny mladých Pražáků U.S.aPES. Seznamte se, kluci mají smělé ambice.

Rob Zombie: „Nechtěl jsem si hrát s dětmi. Raději jsem seděl deset hodin u televize“ (Novinky)
Rob Zombie si jako režisér hororových snímků libuje v surovosti, proudech krve a tlejícím mase. Do jeho profesního a vlastně i osobního života se už v dětství zcela zásadním způsobem zapsala televize.

VIDEO: Domácí projekt EVΛ potěší oči i uši (Video)
Novou věc vystřelila do světa česká zpěvačka Eva Gadhof se svým projektem Eva. Věc se jmenuje "Ocean" a doprovází ji i klip.

Padá první velký domácí festival. Masters of Rock letos neproběhne (Novinky)
Svátek všech metalheads Masters of Rock letos neproběhne. Čtyřdenní akce ve Vizovicích se kvůli pandemii COVID-19 přesouvá na rok 2022.

BIZÁR MĚSÍCE: Charles Manson a Marilyn Monroe pějí klasiku Marilyna Mansona (Video)
Zajímavou předělávku "The Beautiful People" v podání dvou osob, z jejichž jmen si Marilyn Manson stvořil pseudonym, sestříhal Youtuber známý jako Lars von Retriever.


další

© 2014-2021, SMILE MUSIC s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení