Renne Dang zve všechny na trauma party do Forum Karlín

Vydáno: 09.05.2026 17:00 - Papája Pečenková

Renne Dang se chystá na zatím největší koncert své kariéry! Už 16. května vystoupí ve Foru Karlín, kde představí svou novou desku "trauma party", která mu vyšla 1. května.

Renne začínal jako rapper v malejch klubech v Rychnově nad Kněžnou. Postupně se vypracoval a proslavil hlavně v hip-hopové komunitě. Jeho tvorba už ale dávno není o rapu a "Kytkách z pumpy" a postupem času volně přešla do příjemné pohodové rockové polohy. Texty o lásce, zradě, zápolením sám se sebou i problémech spojenejch s drogama to celý ještě pěkně podtrhujou. A že mu to s živou kapelou a kytarama jde jsme si ověřili už na loňském ročníku Rock for People.

Do povědomí širší veřejnosti se dostal i díky účasti v reality show Survivor, ale jeho rockovější album "Problémy v ráji", zaznamenalo úspěch už dávno předtím. Na podzim loňského roku získal dokonce ocenění Objev roku na Českém Slavíkovi.

Letos v květnu se chystá pokořit další metu, a to je prostor Forum Karlín. Na tomto prozatím největším koncertu jeho kariéry navíc představí čerstvou desku "trauma party", kterou vydal na prvního máje. My u toho budem a jsme zvědaví, jak se s takhle velkým prostorem Renne popasuje! 

 

DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2026 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení