Necro Metal Pilgrims 2024: metal, pivo a skvělá atmosféra

Vydáno: 15.03.2024 22:50 - Tisková zpráva

Sami organizátoři festivalu Necro Metal Pilgrims se již ztrácejí v počtu proběhlých ročníků, avšak jejich odhodlání přinést fanouškům nezapomenutelný zážitek z metalového světa zůstává neotřesitelný.
Každý nový ročník má ambici překonat ten uplynulý a ani letos tomu nebude jinak. Navíc vše v nových prostorách ostravského klubu Barrák. Festival přináší návštěvníkům nejen tradiční benefity, jako je welcome drink a skvělé kapely, ale i speciálně uvařené pivo pro tuto akci.

Již tradiční ostravský klubový festival si stále zakládá na podpoře začínajících kapel, a tak se na scéně objevují mladíčci VENIT MORTEM prezentující atmosferický black metal. Ostřílenější NOMURA, ve které si zpěvák z VENIT MORTEM střihne dvojroli, pak přináší moderní metal řádně okořeněný hutným groove. Pořádný thrash metalový rychlík se následně rozjede v podání REFORE, která v únoru vydala luxusní novou desku "Illusion Of Existence" pod vydavatelstvím Smile Music.

Do kotle přiloží i již legendy české thrashové scény EXORCIZPHOBIA. Ta byla s novým albem "Spiritual Exodus" nominována na ceny Anděl. Masakrálních 20 let na scéně oslaví ve své domovině i stálice naší metalové scény NAHUM, která vše rozebere na molekuly svým úderným death thrashem. Vrcholem večera bude bezesporu death metalový nářez v podání legendárních TORTHARRY. S vědomím, že většina kapel má či brzy vydá čerstvý materiál, se nabízí návštěvníkům jedinečná příležitost stát se jedněmi z prvních, kdo si novinky vychutnají naživo.

Necro Metal Pilgrims jako vždy slibuje skvělý hudební zážitek, který zanechá dlouhotrvající stopu v srdcích všech milovníků metalové scény.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení