VIDEO: Co takhle férová domácí djentovačka? Dejte si kapelu Nomura

Vydáno: 27.10.2023 22:12 - Tisková zpráva

Je tomu skoro měsíc, co kapela Nomura vykopla ven první eponymní singl z připravovaného EP "The Silent Whisper", a aby vás nechali vychladnout, servírují další song. Ten nese název "Embrace The String", oproti předchozí skladbě, která byla více atmosférická, se kapela pohybuje v čistě djentových vodách, kde se místy objeví i čistý vokál.
Ten nese název "Embrace The String", oproti předchozí skladbě, která byla více atmosférická, se kapela pohybuje v čistě djentových vodách, kde se místy objeví i čistý vokál.

O klip se postaral opět Mateo Ťažký, který se osvědčil už u "The Silent Whisper". Nyní však vsadili na "kapelovku" s občasnými prostřihy do děje. Bubeník Dominik promluvil o významu druhého singlu: "Samotná skladba je psána z pohledu psychopatického jedince, který byl opovrhován ženskou společností do takové formy, že z jeho strany došlo k násilí až k sadistickým vraždám. Všechny tyto pocity a emoce jsou v klipu znázorněny právě prostřihy, které diváka dokážou vtáhnout do myšlenky samotného textu."

Celé EP včetně tohoto singlu kapela hraje na podzimním mini tour. Další zastávka bude 28. 10. na domácí půdě v klubu 15 minut v Olomouci. Listopad otevřou 13. 11. po boku kapely IONS v klubu M13 v Brně.Nomura - Embrace The StringDOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení