VIDEO: V Bytě číslo 4 se zase paří

Vydáno: 11.09.2023 12:41 - Dominik Šidlo

Šumperská parta Byt číslo 4 vydává další melancholickou, ale o naději obohacenou pecku. Čerstvá věc nese název "Znamení".

Šumperská parta Byt číslo 4 patří k loňským objevům roku. Upozornila na sebe singlem "Nechápu", který i s dalším singlem "Můra" rezonoval v médiích. Nyní skupina přichází s další punk-rockovu novinkou "Znamení". Hudební produkce vznikla ve studiu „i“ pod dohledem Thoma Frödeho. Singl vychází v distribuci RedHead Records a už nyní je k dispozici na všech streamovacích službách. 

Píseň Znamení je inspirovaná odloučeními, u kterých si člověk nechce přiznat, že jsou konečná a trvalá. „Někteří z nás se vzdávají svých ideálů, nevědomky tak oslabují svoji duši na místech, na kterých mají druzí jen ty poslední kousky sebe. Zjištění, co je vlastně našim posláním, tak často předchází příliš dlouhé čekání na znamení, po kterém šance k napravení už není,“ popisuje myšlenku skladby zpěvák a kytarista Mazi.

Nás Byt číslo 4 baví už od koulaudačky a průlomového singlu "Nechápu". Přidanou hodnotou kapely je schopnost svou hudební náladu skvěle prodat i na koncertech, z jejich živáků pravidelně odcházíme spokojeni a zároveň rozpolceni tématy, které do svých písní zahrnují.

Byt číslo 4 - Znamení (Official Music Video)

DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2023 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení