Neck Deep si po loňském festivalovém úpěchu střihnou na podzim klubovku

Vydáno: 24.07.2023 11:09 - Tisková zpráva

Jedna z největších hvězd pop-punku, která loni oslavila deset let na scéně, míří na podzim do Prahy, po roce potěšila české publikum. Pište si: 26. října, MeetFactory, Praha.
V minulém roce si kapela střihla povedený set na Rock for People a nyní ji čeká klubovka v MeetFactory. Čtveřice Ben Barlow (zpěv), Matt West (kytara), Sam Bowden (kytara) a Dani Washington (bicí) sklízí úspěch po celém světě a s nadšením posluchačů jdou ruku v ruce i kritiky.
Tvorbu Neck Deep charakterizují melodické kytarové riffy, zpěvné pasáže a hlavně chytlavé refrény. Nechybí ani velká porce emocí, které jsou patrné obzvlášť na živých shows. Na kontě mají Neck Deep čtyři studiová alba. Tím posledním je "All Distortions Are Intentional" (2020) a jak sami Neck Deep říkají, jedná se o jejich největší a nejodvážnější počin, ve kterém se našli.

Neck Deep se objevili na obálkách magazínů Kerrang!, Rock Sound nebo Alternative Press, získala ocenění Best British Band v cenách Rock Sound 2017.

Vstupenky na pražskou show, která se uskuteční v rámci série Rock for People Concerts, budou v prodeji v síti GoOut.Neck Deep - Heartbreak Of The Century (Official Music Video)
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení