Mudvayne chystají poprvé po třinácti letech novou tvorbu

Vydáno: 12.10.2022 10:23 - Ondra Weisbauer

Návrat Mudvayne po více než dekádě do světa aktivních kapel, byl jednou z největších událostí loňského roku. Od první chvíle comebacku ve vzduchu visela i otázka nové tvorby, na kterou se odpovídalo spíš neurčitě. Až dodnes.
Frontman Chad Gray sice nedodává moc konkrétních informací, ale jedno je jisté - na nové hudbě už se maká: "Už jsme si společně sedli a dali dokupy něco vlastního, na čem jsme předtím jednotlivě dělali. Líbí se mi to. Možná to bude něco jiného, než od nás čekáte, ale určitě se vám to bude líbit. Nevydali bychom přece něco, co za to nestojí."
O tvorbě promluvil i bubeník Matthew McDonough: "V tuhle chvíli jsme pro každou špatnost a sami nevíme, jak konkrétně bude naše chystaná hudba znít. Můžete se samozřejmě těšit na typicky 'mudvaynovské' písně, ale dlouhá doba, která nás předtím dělila, nám dodala i chuť experimentovat a pocit naprosté kreativní svobody. Tím, že jsme doteď na nic nespěchali, nevznikal ten obvyklý tlak nutící napsat další 'Dig' nebo 'Not Falling'. V tuhle chvíli jsme všichni natěšení a plní energie. Máte se na co těšit."

V případě, že půjde o plnohodnotné album, stane se tak šestou deskou v kariéře Mudvayne. Jejich posledním počinem je stejnojmenné album z roku 2009.


Mudvayne - Not Falling (Official Video)

DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení