Už tento týden rozboří pražskou Roxy Poets of the Fall

Vydáno: 05.09.2022 08:50 - Dominik Šidlo

Jedna z nejpopulárnějších finských kapel Poets of the Fall se vrací do České republiky. Už za pár dní si podá naše hlavní město.
Po téměř dvaceti letech na scéně patří steampunkem ovlivnění Poets of the Fall k nejúspěšnějším skandinávským kapelám vůbec. V současné době chystají své již deváté album, čekání na něj kapela krátí sérií akustických singlů a videí nahraných v prestižním sále Alexander Theatre v Helsinkách.

Hned jejich první singl "Late Goodbye" byl vybrán na soundtrack ke slavné počítačové hře Max Payne 2. Skrze něj se pak skladba dostala k milionům lidí a zajistila kapele mezinárodní pozornost. Od té doby vydali celkem osm desek. Pět z nich, včetně debutu "Signs of Life" z roku 2005, doputovalo přímo na vrchol finské albové hitparády. Největší hit "Carnival of Rust​" se v roce 2006 stal dokonce nejhranější písní ve finských rádiích.

Event se uskuteční v pražském klubu Roxy, a to už 10. září. Jako support se představí Tom Lumley & The Brave Liaison.Poets of the Fall - Late Goodbye (Official Video w/ Lyrics)

DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2022 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení