VIDEO: Electric Callboy natočili popově laděný duet

Vydáno: 11.07.2022 10:25 - Ondra Weisbauer

Ze všech šíleností, co jsme od Eskymáků (teda teď už Elektrikáčů) za dlouhá léta naposlouchali, je "FCKBOI" tím nejméně podivným - vlastně jde o příběh lásky. Hudba i klip novinky jako by přitom uvízli na počátku tisíciletí.
Už je to tak - nejnovější počin z dílny těchto electronicorových párty šílenců svým zvukem překvapí všechny ulítlé fandy a potěší kromě nich i příznivce pop punku. Popově laděný duet si v písni střihli zpěvák Nico Sallach a frontwoman pětičlenné čistě dámské skupiny Conquer Divide. Společná píseň kapel tak odhaluje mužský i ženský pohled na kamarádství s výhodami, nejistou lásku i tzv. fuckboye. To vše zabalené v takřka "nulkově" působícím videoklipu.
Skupina vydá své šesté studiové album (ovšem první pod novým názvem) už 9. září. Ponese název "TEKKNO" a objeví se na něm celkem 11 skladeb - čtyři z nich jste již mohli i s videoklipy zkouknout a poslechnout.

Naživo si skladby poslechneme 16. března, kdy tahle švihlá parta dorazí do Prahy.Electric Callboy feat. @Conquer Divide - FCKBOI (OFFICIAL VIDEO)DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení