Mighty Sounds prezentují nejnabitější line-up v historii festivalu!

Vydáno: 26.06.2022 11:20 - Tisková zpráva

Po dvouleté nucené pauze konečně proběhne 16. ročník festivalu Mighty Sounds. Nejnabitější line-up v historii festivalu se organizátorům po celou dobu covidovou podařilo udržet pohromadě.
16. ročník festivalu Mighty Sounds se měl původně uskutečnit v roce 2020, z dobře známých důvodů ale proběhne až letos v červenci. Účast po letech vyjednávání potvrdili legendární Social Distortion, dále neméně slavní čelní představitelé folk punku ve světě Dropkick Murphys nebo vysoce zábavní rock’n’rolloví Royal Republic.

To ale zdaleka není všechno, výčet kvalitních žánrových jmen je dlouhý. Vystoupí rovněž Agnostic Front, Acidez, Anti-Flag,The Baboon Show, The Rumjacks, Dub Pistols a mnoho dalších. Zahraniční interprety doplňuje výběr toho nejlepšího z domácí žánrové scény, a to nejen z punk-rocku, ska, punku, rockabilly nebo rock’n’rollu, ale tentokrát i z rapu a alternativy.

Festival, který je pověstný svou výjimečnou atmosférou a dobrou náladou, nabídne opět i vytříbený doprovodný program. Vstupenky jsou v tuto chvíli kdostání za 2500 Kč. Veškeré informace o programu a o předprodeji jsou k nalezení na www.mightysounds.cz.
 

DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení