FOTOGALERIE: Electric Callboy přivezli párty plnou diska, metalu a mulletů! Zpěvák Kevin ale chyběl

Vydáno: 30.04.2022 15:00 - Jakub Veselý

Po více než dvou letech se do Prahy vrátili Eskimo... ehm, Electric Callboy. Pro svou zastávku v rámci tour Tekkno si vybrali klub Roxy, který hlásil poměrně dlouho dopředu vyprodanou kapacitu. Na návštěvníky tak čekala perná disko sauna a pořádná mačkanice.
První mosh proběhl ještě před startem kapely - kdo by taky odolal reprodukovaným flákům z přelomu 80. a 90. let, když navíc vezmeme v potaz bezmála 50minutové čekání na headlinera večera. Po prvních tónech se část davu utrhla ze řetězu a zpěvák Nico musel vášně trochu klidnit zákazem stage divingu. "Écéčka" sypali jeden flák za druhým, podobným tempem měnili outfity a bavili publikum jak v Ein Kessel Buntes na steroidech.


Přesto se nedalo zbavit pocitu, že absentující zpěvák Kevin (důvod absence kapela neuvedla), by show dodal mnohem víc šťávy. Předskakovali One Morning Left a účastníci Eurovize Blind Channel z Finska.

A aby toho nebylo málo, uvidíme u nás Electric Callboy příští rok znovu. Do Prahy dorazí 16. března 2023.DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení