Avril Lavigne s více než tříletým zpoždění konečně dorazí do Prahy

Vydáno: 06.04.2023 10:05 - Tisková zpráva

Autorka hitů "Complicated", "Girlfriend", "My Happy Ending", "When You're Gone" nebo "What The Hell" se po mnoha odkladech konečně ukáže naživo v Česku. Už 26. dubna v pražské Tipsport Areně.
Původně se měl koncert Avril Lavigne uskutečnit již 23. března 2020. Nakonec bylo kvůli Covidu vše jinak a trvalo další tři roky, než vše zaklaplo.

V mězičase Avrip vydala sedmou řadovku "Love Sux", na níž spolupracovala s různými umělci včetně Machine Gun Kellyho, Blackbeara nebo Marka Hoppuse z Blink-182. Hudebně zabrousila do vodám emo popu a rané skate punkové vlivy kolem Blink-182, Green Day, NOFX nebo The Offspring.

Dodejme, že 60Kč z každé prodané vstupenky bude věnováno na konto The Avril Lavigne Foundation. Tato nadace podporuje pacienty s lymskou boreliózou, vážným onemocněním nebo zdravotním postižením. Prostřednictvím programů a grantů poskytuje možnosti prevence, finanční prostředky na léčbu a urychluje výzkum s cílem poskytnout naději a změnit životy.Avril Lavigne - Complicated (Official Video)
DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení