Kde koupit Fakker!
Titulka aktuálního čísla
Hentai Corporation - We Will Survive

VIDEO: Hentai Corporation přestali kytky hulit, teď mezi nimi natočili klip

Vydáno: 04.03.2022 15:00 v sekci Novinky - Redakce | foto: Hentai Corporation

"Pod nátlakem všeobjímajícího temna rašícího ať už z krvavé války zrůdy strýčka Putlera, pandemie covidu, sračkózní mainstream muziky či reklamy Míši Davida na Penny, se mužatky Hentai Corporation uchylují do teplého bahýnka jim příjemného undergroundu," hlásí kapela. Výsledkem je nový singl s klipem "We Will Survive".

"Vypustili jsme ošklivý klip pro ošklivé lidi. Song 'We Will Survive (in the Underground)' je oslavou jedinců, kteří nespadají do středu gaussovy křivky a přináší světu mokvající originalitu deroucí se z otvorů ošklivého druhu homo sapiens sapiens," konstatují Hentai Corporation.
 

Na expedici klipu navazuje tradiční česká víkendová tour Covideostop, v rámci kterého kapela v následujících čtyřech týdnech zamíří na osm štací po celé ČR v doprovodu slovenské úderky ČAD, která jede představit aktuálně vydanou desku. Postupně se pod taktovkou Jana Karosáka představí v Brně (Metro), Ostravě (Barrák), Praze (Akropolis), Teplicích (Hvjezda), Plzni (Pod Lampou), Č. Budějovicích (La Fabrika), Uherském Hradišti (Mír) a Pardubicích (Žlutý pes)."Očekáváme, že lidi dorazej pěkně nemytě hnusný a vyžraný po covidu a budou dělat čest svému dementnímu druhu. Zároveň ale také očekáváme pořádnou pijatiku, protože játra budou mít lidé pěkně rozrajtovaný po těch masivních slevách na vodku a rum během covidu," doplňují členové kapely.


Hentai Corporation 2022 tour

Čehúni & Čoboláci, společné turné Hentai Corporation a Čad, se mělo původně uskutečnit už na podzim 2020 k tehdy novému hentaiovskému EP. Kovidové šarády ho ale totálně zhatily a neuskutečnilo se pak ani o rok později. Napotřetí byly termíny naplánovány na jaro 2022, ale kvůli situaci v zimě 2021 a navíc nyní s Omikronem za zády to vypadalo, že i tentokrát to nedopadne. Naštěstí dopadlo, i když bohužel bez slovenských termínů.


 

Hentai Corporation - We Will Survive



DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Electric Callboy předělali SUM 41 a chystají se do vyprodané haly: TOP 3 důvody, proč dorazit
Electric Callboy předělali SUM 41 a chystají se do vyprodané haly: TOP 3 důvody, proč dorazit Německá parta Electric Callboy servíruje čerstvou novinku: předělávku legendární pecky "Still Waiting" od Sum 41. čtěte zde
Vydáno: 26.08.2025 09:14 v sekci Novinky
Desátá deska Deftones je venku. Na koncert si ale musíte zajet za hranice
Desátá deska Deftones je venku. Na koncert si ale musíte zajet za hranice Multiplatinová kapela Deftones dnes představuje desáté studiové album s názvem "private music". Začátkem tohoto měsíce kapela uvedla píseň "milk of the madonna" a ještě předtím i pilotní singl a úvodní skladbu alba "my mind is a... čtěte zde
Vydáno: 25.08.2025 18:41 v sekci Novinky
Mastodon na pódiu uctili Brenta Hindsa (†51). Kytarista tragicky zahynul na motorce
Mastodon na pódiu uctili Brenta Hindse (†51) Ve středu 20. srpna večer zemřel v Atlantě Brent Hinds, 51letý spoluzakladatel a bývalý kytarista a zpěvák kultovní metalové kapely Mastodon. Kapela nyní vzdala svému zesnulému ex-spoluhráči hold hned při prvním koncertu po... čtěte zde
Vydáno: 24.08.2025 20:55 v sekci Novinky
RECENZE: Dinosaur Pile-Up - I've Felt Better
RECENZE: Dinosaur Pile-Up - I've Felt Better Jakže se to říká? Co tě nezabije, to tě posílí? V případě zpěváka a kytaristy Matta Biglanda britské chásky Dinosaur Pile-Up těžko hledat přiléhavější pořekadlo. čtěte zde
Vydáno: 22.08.2025 11:33 v sekci Fakkerník
I Prevail, Abbie Falls, SaSaZu, Praha, 19.8.2025 (fotogalerie)
FOTO: I Prevail drtěj i bez Briana. V Praze vzpomněli na Taylor Swift, Deftones i SOAD Po více než dvanácti letech existence dorazili američtí I Prevail 19. srpna poprvé do Prahy. V klubu SaSaZu odehráli dlouho očekávaný koncert, při kterém se představili v pozměněné sestavě, ale s energií, která okamžitě strhla... čtěte zde
Vydáno: 21.08.2025 15:23 v sekci Foto
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- FOTO: Tři králové! Hentai Corporation, Pan Lynx i Acid Row jsou stvořeni pro společné pódium (20.04.2025 00:53 v Foto)
- Zběsilost na třetí. Hentai Corporation, Pan Lynx a Acid Rox na jednom pódiu (09.04.2025 10:27 v Novinky)
- Slipknot znovu uvidíme v Česku, poprvé na festivalu! Ulovil je Rock for People (28.09.2022 10:00 v Novinky)
- Letošní Štěpfest bude o jedno ště-pódium větší! Dorazí Cocotte Minute, Hentai Corporation i Stellaris (21.04.2022 10:45 v Novinky)
- FOTO: Putine, ty zm*de, znělo před ambasádou Ruska. Koncertovali Hentai Corporation (02.03.2022 10:10 v Foto)
- Radek Škarohlíd (Hentai Corporation): „Kiss jsou zlo. Počmáraní kocourci, co mají čtyři hitovky.“ (12.07.2021 13:35 v Fakkerník)
- Kde domov můj? Pro Hentai Corporation a Čad v klubech v Česku i na Slovensku (03.09.2020 13:05 v Novinky)
- FOTO: Změřit teplotu, roušku na hubu a do moshe na Hentai Corporation (29.05.2020 18:10 v Foto)
- Hentai Corporation oslaví znovuotevření klubů křtem EPčka (22.05.2020 13:45 v Novinky)
- VIDEO: Hentai Corporation řeší namísto drog, sexu a rock'n'rollu plasty (13.03.2020 10:45 v Video)
- Přestaň hejkat a kupuj lupení na letní Hejk v Chlístově (28.10.2019 10:05 v Novinky)
- FOTO: Hentai Corporation vyznávali lásku rostlinám i ženským pohlavním orgánům (31.08.2019 14:40 v Foto)
- EXKLUZIVNĚ: Hentai Corporation točí nové EPčko. Přepadli jsme je ve studiu (29.08.2019 14:20 v Foto)
- FOTO: Přijeli průseráři Puddle of Mudd, žádný průser se ale (bohužel) nekonal (14.06.2019 14:45 v Foto)
- FOTO: Hentai Corporation vypravili na koncert do Plzně zájezd. Opět to byl zvěřinec (26.02.2019 10:50 v Foto)
- FOTO: Guns N'Roses i AC/DC na jednom pódiu. Teda jejich hity. Do Prahy zavítali Steve'n'Seagulls (16.02.2019 12:40 v Foto)
- Z malého fesťáčku se stává známá firma. Seznamte se s Chlístovským Hejkem (06.12.2018 09:05 v Novinky)
- Želvušky do každé rodiny! Turné Hentai Corporation v plném proudu, připojí se i Horrible Creatures (26.10.2018 10:40 v Novinky)
- FOTO: Brutal Assault den III. - industriální mocnáři Ministry vyhejtili Trumpa, Behemoth vzývali Satana (11.08.2018 17:20 v Foto)
- FOTO: Druhý den Rock for People ovládli The Prodigy a Marmozets (06.07.2018 13:50 v Foto)
fakker.cz na Facebooku fakker.cz na Instagramu fakker.cz na YouTube Pište na fakker.cz RSS na fakker.cz

KALENDÁŘ AKCÍ

So 13.09.
Warlord Colossus (Fuchs2, Praha)
Ne 14.09.
Obscura + Suicide Angels + Sadist (Barrák Music Club, Ostrava)
Po 15.09.
The Buoys (Café v lese, Praha)
St 17.09.
TX2 (Café v lese, Praha)
St 24.09.
Bleed From Within, After the Burial (MeetFactory, Praha)
Čt 25.09.
Nova Twins (Rock Cafe, Praha)
Čt 02.10.
The Offspring + Simple Plan (Sportovní hala Fortuna, Praha)
Po 06.10.
Better Lovers (Rock Café, Praha)
Út 07.10.
Disturbed + Megadeth (o2 arena, Praha)
Út 07.10.
We Came As Romance + Brand Of Sacfrifice (Palác Akropolis, Praha)

» zobrazit všechny akce «

Aktuální číslo Spark
Rebel TV
©2014-2025 SMILE MUSIC s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 2336-3649
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe