Kde koupit Fakker!
Titulka aktuálního čísla
Paluba lodi Cargo Gallery se rozkýve v rytmu rock'n'rollu i rapu

Paluba lodi Cargo Gallery se rozkýve v rytmu rock'n'rollu i rapu

Vydáno: 17.11.2021 22:20 v sekci Novinky - Tisková zpráva | foto: plakát události

Na palubě pražské Cargo Gallery proběhne přehlídka hudebních skupin různých žánrů pod značkou českého vydavatelství Dayspeed Music. Na návštěvníky bude v prostorách lodi na hladině řeky čekat hudební program i prodejní výstava.

Na akci, jež se bude konat 20. listopadu, vystoupí glam-rockoví The Drain, rapper SEBE, popoví Iggy Mayerov nebo punk-rocková kapela Burning Steps. Prodejní výstavu umění bude mít pod palcem free artové duo Tomáš Staněk a Josef Sedlák.

Vydavatelství uzavírá přehlídkou letošní rok, během nějž pěti ze zastupovaných umělců dopomohlo k novým albům, EP či singlům. Písničkářka Marjari na podzim debutovala pětiskladbovou nahrávkou Let's Ride, The Drain představí své čtvrté album s názvem "Old Big Bad New Big Good", SEBE se rozloučil posledním EP "SEBESE" a severočeští Burning Steps, kteří předskakovali například The Offspring, přivedli na svět "Sight & Sound" EP. Iggy Mayerov singlem "Glastonbury" představili nadcházející album vycházející v příštím roce.

"Letos byl pro nás a kapely z Dayspeed zatím nejsilnější rok na vydávání, což asi souvisí i s omezením koncertní činnosti. Tu bychom chtěli příští v plné míře obnovit, showcase tomu budiž předzvěstí," říká Daniel Šubrt, jeden ze zakladatelů vydavatelství Dayspeed Music a frontman The Drain.

Předváděčku stáje nezávislého labelu otevře jeho nový přírůstek, jihočeské duo Youthful Indiscretion. Svůj rock'n'roll na palubu na pražské náplavce kotvící lodi přiveze i čtveřice The Complication.

The Drain - Oh, David!

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
RECENZE: Garbage - Let All That We Imagine Be the Light
RECENZE: Garbage - Let All That We Imagine Be the Light Nedávno jsem se potuloval po řeckém ostrově Korfu a se zaujetím zašel do jednoho místního akvária. Tam mě nejvíc upoutal výklad průvodce u nádrže s chobotnicí. Že prý má tenhle hlavonožec tři srdce a v každém chapadle jeden... čtěte zde
Vydáno: 30.05.2025 21:46 v sekci Novinky
Metalová kolekce doplňků pro psy! Prsty v tom má Jonathan Davis z Korn
Metalová kolekce doplňků pro psy! Prsty v tom má Jonathan Davis z Korn Frontman nu-metalových ikon Korn Jonathan Davis spojil síly s módním návrhářem Ashtonem Michaelem a společně představili kolekci prémiových doplňků pro psy s názvem Freak On A Leash. Název odkazuje na jeden z největších hitů Korn... čtěte zde
Vydáno: 28.05.2025 10:25 v sekci Novinky
Bury Tomorrow vypustili nové album. Bodá do citlivých míst
Bury Tomorrow vypustili nové album. Bodá do citlivých míst Britští metalcoristé Bury Tomorrow hlásí novou desku. Osmé album kapely s poetickým názvem "Will You Haunt Me, With That Same Patience" je venku - a přináší mix melodiky, emocí i drtivých breakdownů. čtěte zde
Vydáno: 24.05.2025 11:11 v sekci Novinky
Iron Maiden oslaví v Letňanech padesátku. V Praze otevřou na dva dny i vlastní bar
Iron Maiden oslaví v Letňanech padesátku. V Praze otevřou na dva dny i vlastní bar Iron Maiden slaví půl století na metalové scéně a 31. května dorazí do Prahy, konkrétně na letiště do Letňan, kde zahrají v v rámci turné RUN FOR YOUR LIVE WORLD TOUR 2025. Jako speciální hosté vystoupí kapela Halestorm. čtěte zde
Vydáno: 21.05.2025 10:31 v sekci Novinky
Electric Callboy přichází o bubeníka - ale zachrání to bicman z ještě slavnější kapely
Electric Callboy přichází o bubeníka - ale zachrání to bicman z ještě slavnější kapely Němci z Electric Callboy hlásí změnu za bicími. Po třinácti letech se loučí s Davidem-Karlem Friedrichem a na letní sezónu si za něj přizvali ostříleného Franka Zumma ze Sum 41. Oznámili to stylově - přes vtipné video a... čtěte zde
Vydáno: 19.05.2025 11:09 v sekci Novinky
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Domácí The Drain (konečně) pokřtí desku a objedou republiku! (26.04.2022 10:55 v Novinky)
- VIDEO: Co s láskou? Zabít ji! Alespoň podle domácích The Drain (21.12.2021 12:10 v Video)
- PÁTEČNÍ BORDEL (48): Tom Morello, Ice Nine Kills, Gemini Syndrome, The Drain (24.10.2021 16:20 v Fakkerník)
- VIDEO: Bubeníkům se podle The Drain nedostává pozornosti, tak vyzdvihují toho svého (02.09.2021 09:30 v Video)
- FOTO: Hentai Corporation vyznávali lásku rostlinám i ženským pohlavním orgánům (31.08.2019 14:40 v Foto)
- FOTO: The Offspring v Brně vzpomínali na zlaté punk-rockové devadesátky (23.08.2019 20:10 v Foto)
fakker.cz na Facebooku fakker.cz na Instagramu fakker.cz na YouTube Pište na fakker.cz RSS na fakker.cz

KALENDÁŘ AKCÍ

Čt 05.06.
Whitechapel, Northlane (MeetFactory, Praha)
Po 09.06.
Imagine Dragons (Letiště Letňany, Praha)
St 11.06.
Imagine Dragons (Letiště Letňany, Praha)
Po 16.06.
Primal Scream (Lucerna Music Bar, Praha)
Čt 19.06.
Turnstile (Lucerna, Praha)
St 25.06.
Foster the People (SaSaZu, Praha)
Po 07.07.
Letlive (Fuchs2, Praha)
Út 19.08.
I Prevail (SaSaZu, Praha)
St 24.09.
Bleed From Within, After the Burial (MeetFactory, Praha)

» zobrazit všechny akce «

Aktuální číslo Spark
Rebel TV
©2014-2025 SMILE MUSIC s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 2336-3649
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe