Nothing But Thieves se ještě letos ukáží v Praze

Vydáno: 23.05.2021 10:00 - Tisková zpráva

Pochází z Essexu na samém východě Anglie, ale jako jednu z nejnadějnějších kytarových kapel minulé dekády je zná celý svět. První listopadový den předvedou Nothing But Thieves své umění v pražské Roxy.
Ve své hudbě kombinují živelný kytarový rock s popovou citlivostí, odjeli koncerty s Gerardem Wayem (My Chemical Romance), Arcade Fire i Muse, a právě k posledním jmenovaným jsou i díky charismatickému zpěvákovi Conorovi Masonovi často přirovnáváni. V Praze představí 1. listopadu 2021 své aktuální album "Moral Panic".
Aktuální nahrávka "Moral Panic" vyšla minulý rok, nahraná byla ještě před pandemií, podle kapely však do dnešních dnů padne skvěle. Album je pojmenované podle morálního dilematu dnešních dnů, kterému čelí nejmladší generace ve světě zmítaném emocemi, vztekem, ale i nadějí. Vypnout a žít si svůj život mimo společnost, nebo čelit klimatické krizi, politickému chaosu a úzkosti ze sociálních médií? "Do jisté míry se jedná o politické album, naším primárním cílem to ale nebylo. Tahle nahrávka je o tlaku moderního světa a o tom, jak nás informační éra proměňuje, Moral Panic je o lidech," shoduje se kapela.

Vstupenky za 690 Kč jsou již v prodeji na Fource.cz a u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster.


Nothing But Thieves - Impossible (Official Video)DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2022 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení