Slipknot mají vlastní figurky a začínají lákat na další desku

Vydáno: 05.12.2020 12:00 - Milan Říský

Prince, Angus Young, Freddie Mercury nebo Kerry King ze Slayer. Bohatá série sběratelských vinylových figurek POP! Funko se teď rozrůstá o další muzikanty. A to hned o tři členy maskované devítky Slipknot.
Pořídit si tak můžete zpěváka Corey Taylora, DJe Sida Wilsona a samplera Craiga Jonese. A kapela vzkazuje: "Připravte se na další." Spekulace, zda si jednou vyskládáme na poličku kompletní devítku, se mohou rozjet.

Slipknot Funko POP figurky

Samozřejmě, jak je už u Slipknot zvykem, každé oznámení čehokoliv od whisky po figurky doprovodí lákáním na další desku. Sice se úplně přestalo mluvit o mystické "Look Outside Your Window", která vznikla v době natáčení "All Hope Is Gone" a Slipknot slíbili že ji pustí mezi fanoušky, ale Clown už rovnou přesouvá pozornost k sedmé studiovce.
"Věnujeme se psaní nové muziky. Poslední týden jsme se dobře bavili, hodně jedli a psali boží hudbu. Nic nás netlačí, pracujeme, protože chceme," shrnul Clown. Takže rok 2022 nejdřív?Slipknot jsme měli na titulce ve Fakkerovi 12/18. Kromě toho je v časáku i plakát kapely. Seženete v našem v eshopu.

Slipknot F!DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2022 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení