Kde koupit Fakker!
Titulka aktuálního čísla
Black Friday: pořiďte si nejoblíbenější sluchátka a reproduktory se slevou

Black Friday: pořiďte si nejoblíbenější sluchátka a reproduktory se slevou

Vydáno: 25.11.2020 16:30 v sekci Novinky - Tisková zpráva | foto: facebook interpreta

Black Friday je v plném proudu a slevy se nevyhnuly ani audiopříslušenství. Ve velkých slevách jsou oblíbená sluchátka i reproduktory všech cenových kategorií, takže svůj kousek si najde téměř každý.

Velká sleva padla na ikonický reproduktor Marshall Stockwell II se skvělou zvukovou reprodukcí a manuální úpravou zvuku, který je teď za 3 849 Kč (sleva 1 641 korun). Pokud naopak hledáte skutečně odolný reproduktor, pak by vám mohl padnout do oka JBL Charge Essential za 2 490 Kč (sleva 800 korun). Ze sluchátek se teď vyplatí pořídit oblíbené AirPods Pro od Applu, jejichž cena klesla na 5 990 Kč (sleva 1 300 korun). A jestliže naopak hledáte levná bezdrátová sluchátka, neměla by vaší pozornosti uniknout Niceboy Hive podsie jen za 777 Kč (sleva 713 korun).
Bleskurychlé nakupování

Chcete mít doma zboží co možná nejrychleji? Svoji objednávku si můžete od Mobil Pohotovosti nechat doručit jedním ze tří způsobů:

  • Na kteroukoli ze 13 prodejen (do 30 minut)
  • Expresně službou Liftago (do 1 hodiny)
  • Na vaši adresu (do druhého dne)
Všechny prodejny Mobil Pohotovosti jsou vám k dispozici jako výdejní místa. Bezpečné nakupování je prioritou, a proto je výdej objednávek extrémně rychlý a prakticky bezkontaktní. Zboží si doma pohodlně objednáte na e-shopu mp.cz, zaplatit ale můžete až přímo na prodejně – hotově i kartou.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Disturbed, Megadeth, O2 arena, Praha, 7.10.2025 (fotogalerie)
FOTO: Zpěváka Disturbed v Praze popravili na elektrickým křesle. Zaznělo celý album The Sickness Metaloví velikáni Disturbed vystoupili 7. října v pražské O2 areně, a to k příležitosti 25. výročí vydání jejich nejvýznamnějšího alba "The Sickness". S sebou si jako speciálního hosta na celou tour pozvali thrash metalové... čtěte zde
Vydáno: 08.10.2025 17:08 v sekci Foto
Lorna Shore - Glenwood
VIDEO: Lorna Shore odhalená na kost. Will Ramos se vyřvává z rodiných bolístek Deathcoroví titáni Lorna Shore mají venku čerstvou desku "I Feel The Everblack Festering Within Me". Vyšla 12. září a je to jejich pátý studiový zářez - první po tříleté pauze od přelomového alba "Pain Remains" z roku 2022, které... čtěte zde
Vydáno: 06.10.2025 22:42 v sekci Video
TOP 8 akcí, které v říjnu nechceš prošvihnout. Metal i electro, nahlas i akusticky
TOP 8 akcí, které v říjnu nechceš prošvihnout. Metal i electro, nahlas i akusticky Rozhodně vás nenutíme prodat ledvinu, ale obětovat některý orgány za hudební zážitky může bejt výzva! Mrněte na to nejdůležitější, co nás tenhle říjen v klubech čeká. Kam plánujete vyrazít vy? čtěte zde
Vydáno: 04.10.2025 10:51 v sekci Fakkerník
RECENZE: Good Charlotte - Motel Du Cap
RECENZE: Good Charlotte - Motel Du Cap Zakk Cervini a Jordan Fish. Už tato dvě jména dostatečně důrazně předznamenávají, s čím budeme mít co dočinění. čtěte zde
Vydáno: 03.10.2025 23:31 v sekci Fakkerník
Nova Twins, Hot Wax, Rock Café, Praha, 29.9.2025 (fotogalerie)
FOTO: Divoženky Nova Twins v Praze znovu vycenily své ostré zoubky Holky z Nova Twins (a pochopitelně i ten cápek, co jim za bicími kryje záda) to mají v Česku rády. Ve své nepříliš dlouhé kariéře k nám zavítali už popáté. Po menším klubu a festivalovém pódiu si tentokrát daly dostavení v... čtěte zde
Vydáno: 29.09.2025 22:30 v sekci Foto
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Tipy na sluchátka a reproduktory, které teď koupíte za nejlepší ceny (21.12.2021 08:30 v Novinky)
- Sluchátka Jabra a Samsung do neděle koupíte za nejnižší ceny (16.04.2021 18:25 v Novinky)
- Nakupte bleskurychle. Vybraná sluchátka a reproduktory teď seženete za super ceny (04.11.2020 18:30 v Novinky)
- Sháníte bezdrátová sluchátka za skvělou cenu? Sáhněte po Honor Choice Earbuds (09.09.2020 12:10 v Novinky)
- RECENZE: Nakupte audio supervýhodně! Black Friday s obřími slevami vrcholí. (28.11.2019 22:38 v Fakkerník)
- RECENZE: Akce, kterou si nesmíte nechat ujít: Sluchátka i reproduktory pořídíte výrazně levněji! (22.11.2019 12:42 v Novinky)
- Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně (05.11.2019 18:40 v Novinky)
fakker.cz na Facebooku fakker.cz na Instagramu fakker.cz na YouTube Pište na fakker.cz RSS na fakker.cz

KALENDÁŘ AKCÍ

Čt 16.10.
Pendulum (Forum Karlín, Praha)
Pá 17.10.
Yungblud + Palaye Royale (Sportovní hala Fortuna, Praha)
Út 28.10.
Enter Shikari (Roxy, Praha)
St 29.10.
Imodium Acoustic (Nová Spirála, Praha)
Pá 31.10.
Stray From The Path + special guest: Alpha Wolf + Graphic Nature + Calva Louise (Distrikt, Praha, Žižkov)

» zobrazit všechny akce «

Aktuální číslo Spark
Rebel TV
©2014-2025 SMILE MUSIC s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 2336-3649
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe