Kde koupit Fakker!
Titulka aktuálního čísla
S FAKKEREM NA FAJTFEST: Brando's Eyes (5.)

S FAKKEREM NA FAJTFEST (5.): Brando's Eyes - Pohled do vyhaslých očí

Vydáno: 11.03.2018 15:15 v sekci Fakkerník - Petr Adámek | foto: facebook interpreta

Tři roky spolu, tři vydané songy, profi zvuk a velké ambice. To je stručná vizitka pražských Brando's Eyes, kteří se v prvním kole soutěže S FAKKEREM NA FAJTFEST umístili na 5. místě a až do 16. března se budou ucházet o jeden ze dvou volných fleků na FajtFestu 2018.

Styl kapely, jejiž název je inspirován trackem "Eyeless" od Slipknot, by se dal vystihnout jako post-hardcore. Sami členové pak zmiňují příměsi metalu, HC nebo punku. Po třech vydaných skladbách je jasné, že se Brando's Eyes nehodlají zařadit mezi béčkové kapely, přičemž ambice potvrzuje čerstvá novinka "Edge of The World" s klipem natočeným v působivém industriálním prostředí Staré čistírny v Bubenči.

"Jsme nový vítr v tuzemském HC a rádi bychom to předvedli právě na FF2018, který každým rokem roste, a kde hraje spousta skvělých kapel. Chceme ukázat co v nás je a nabrat nové fans. Myslíme si, že hrajeme celkem originální styl, který se ne úplně snadno škatulkuje a může třeba právě tím zaujmout," vyjadřuje se kapela.

Brando's Eyes (anebo jinou kapelu) můžete poslat na FajtFest hlasováním ve druhém kole.

JAK SE HODNOTILO

V prvním kole obodovala sedmičlenná redakční crew Fakkera ve složení Petr "Ape" Adámek, Dominik "Dom" Šidlo, Kamila "Ámos" Ungerová, František "Frank" Fišer, Mates "Koury" Krč, Kamil "Doči" Dočkal a Aleš "Al Hell" Helísek všechny kapely od 0 do 100. Body jsme zprůměrovali a patnáct nejlepších skupin poslali dál. Brando's Eyes obsadili s 75,1 body sdílené 4. - 5. místo.


Brando's Eyes - Edge Of The World



DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Rock for People, Linkin Park, Biffy Clyro, Motionless In White, Refused, Thrice, Stray From The Path, 14.6.2025 (fotogalerie)
LIVE: Nostalgie, fresh energie i kadeřnictví. Linkin Park naživo zavřeli tlamy všem pochybovačům Poslední den Rock for People před narozeninovým pátým přídavkem měl jedno jasný jméno: Linkin Park. Bylo to znát už při vstupu do areálu – znatelně víc lidí, spousta nových (a čerstvě vypadajících!) tváří, které na první... čtěte zde
Vydáno: 15.06.2025 17:45 v sekci Foto
Rock for People, In Flames, Sex Pistols, While She Sleeps, Paleface Swiss, Imminence, Ewa Farna, Nothing More, Seven Hours After Violet, 13.6.2025 (fotogalerie)
LIVE: Na Rock for People dorazila 1/4 System of a Down i 3/4 Sex Pistols Třetí den byl tak intenzivní, že prostě nejde vypíchnout jen pár momentů – protože celej den byl jeden velkej highlight. A tak vás jím teď hezky provedeme, krok za krokem, breakdown za breakdownem, refrén za refrénem. čtěte zde
Vydáno: 14.06.2025 14:53 v sekci Foto
Rock for People, Slipknot, Lorna Shore, Zebrahead, Sullivan King, Kim Dracula, 12.6.2025 (fotogalerie)
LIVE: Slipknot na Rock for People potvrdili svoji extraligu. Nadchnul i Kim Dracula a Lorna Shore Dejte si report z druhéhe dne festivalu Rock For People. Jubilejní 30. ročník stojí za to! Čtvrtku kralovali Slipknot a romantika u západu slunce v podobě deathcorových Lorna Shore. čtěte zde
Vydáno: 13.06.2025 18:59 v sekci Foto
Rock for People, Shinedown, Avenged Sevenfold, Kneecap, Awolnation, 11.6.2025 (fotogalerie)
LIVE: Fenomenální Avenged Sevenfold a dalších TOP 5 momentů prvního dne Rock for People Rock for People otevřel brány pro rekordních 50 000 návštěvníků. Jak jsme si užili první den? Mrkněte na středeční highlights! čtěte zde
Vydáno: 12.06.2025 16:52 v sekci Foto
Aleš Zbořil z AZ kvízu o Rock For People, zákulisí soutěže i bizárech
Aleš Zbořil z AZ kvízu o Rock For People, zákulisí soutěže i bizárech Na jednom z předchozích ročníků Rock for People jsme požádali o rozhovor hvězdu doprovodného programu - Aleše Zbořila z AZ Kvízu. dozvěděli jsme se spoustu zákulisních informací a probrali jsme i Alešovy hudební oblíbence. čtěte zde
Vydáno: 10.06.2025 11:03 v sekci Fakkerník
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Konečně! Domácí Brandos Eyes se vytasili s debutovým albem (09.12.2023 10:39 v Novinky)
- FOTO: Rock for People to zandal i v osekané verzi. Na pódiu šéfovali The Hives, Missio i Leoniden (15.08.2021 20:20 v Foto)
- Brando's Eyes: „Album máme venku díky koroně“ (07.08.2020 10:00 v Fakkerník)
- VIDEO: Prasečák a hromada chlastu, tak vznikal klip Brando's Eyes (23.07.2020 19:45 v Video)
- FOTO: Good Evil Night aneb domácí core není černobílý (26.01.2019 19:15 v Foto)
- VIDEO: Domácí Brando's Eyes jedou dál, venku mají klípek z pražského Fora Karlín (29.12.2018 12:05 v Video)
- FOTO: Down for Whatever a Fall From Everest zakončili v Praze maďarsko-českou metalcorovou družbu (14.10.2018 16:45 v Foto)
- VIDEO: Mladá krev z Prahy Brando's Eyes se v novém klipu noří do temných zákoutí mysli (12.10.2018 10:40 v Video)
- FOTO: FajtFest na závěr oslnili Crystal Lake, publikum nadchli i domácí Post-It (15.07.2018 15:15 v Foto)
- Pomozte dobrý věci už tuto sobotu se Show Your Help! (14.06.2018 17:20 v Novinky)
fakker.cz na Facebooku fakker.cz na Instagramu fakker.cz na YouTube Pište na fakker.cz RSS na fakker.cz

KALENDÁŘ AKCÍ

Po 16.06.
Primal Scream (Lucerna Music Bar, Praha)
Čt 19.06.
Turnstile (Lucerna, Praha)
St 25.06.
Foster the People (SaSaZu, Praha)
Po 07.07.
Letlive (Fuchs2, Praha)
Út 19.08.
I Prevail (SaSaZu, Praha)
St 24.09.
Bleed From Within, After the Burial (MeetFactory, Praha)

» zobrazit všechny akce «

Aktuální číslo Spark
Rebel TV
©2014-2025 SMILE MUSIC s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 2336-3649
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe