Kde koupit Fakker!
Titulka aktuálního čísla
Nejpotetovanější místo v Praze: Na Výstaviště proběhne další ročník Tattoo Convention

Nejpotetovanější místo v Praze: Na Výstaviště proběhne další ročník Tattoo Convention

Vydáno: 12.05.2017 19:50 v sekci Novinky - Redakce | foto: facebook interpreta

Víkend 19. - 21. května bude patřit všem, kteří nepřestávají lovit nové kérky a dobrou zábavu. Na Pražském Výstavišti v tomto termínu proběhne 19. ročník mezinárodního tetovacího festivalu Tattoo Convention Prague.

Historie veletrhu Tattoo Convention se začala psát už v roce 1998. Hlavním cílem pořadatelů tehdy bylo přiblížit návštěvníkům tetování a body art jako umění. Důsledkem komunistického režimu bylo totiž tetování do té doby v Čechách vnímáno převážně jako výsada kriminálníků. Tento předsudek se naštěstí postupem let povedlo odbourat. Dnes se festival těší velké oblibě a počet návštěvníků se rok od roku zvyšuje.

Letošní ročník opět nabídne pestrý program. Příznivci tetování, piercingu a body artu jako takového se můžou těšit na ukázku práce tetovacích studií z celého světa, USA či Anglii nevyjímaje. K vidění budou například i tetovací studia, která vytvářejí tetování původním, polynéským způsobem - vyklepáváním pomocí dřevěných paliček. Tak jako každý rok se návštěvníci budou moci přímo na místě nechat potetovat od předních tatérů za speciální festivalové ceny.

Stejně jako v předchozích letech nebude ani letos chybět bohatý doprovodný program. Během celého víkendu proběhne série soutěží o nejlepší tetování v několika různých kategoriích. Sobota bude navíc patřit i krásným potetovaným ženám, které se utkají o titul MISS International Tattoo Convention Prague. Po celou dobu bude k dispozici i Jäger truck, kde se pojede v party módu od rána do večera.

Ke kultu tetování neodmyslitelně patří také dobrá muzika. V rámci festivalu vystoupí přední čeští hip hopeři i mladé nadějné rockové kapely. V pátek večer zahrají The Snuff a Cocotte Minute, sobotní večer bude patřit legendárnímu seskupení Indy & Witch. Více informací najdete na webu festivalu.



DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Metalová kolekce doplňků pro psy! Prsty v tom má Jonathan Davis z Korn
Metalová kolekce doplňků pro psy! Prsty v tom má Jonathan Davis z Korn Frontman nu-metalových ikon Korn Jonathan Davis spojil síly s módním návrhářem Ashtonem Michaelem a společně představili kolekci prémiových doplňků pro psy s názvem Freak On A Leash. Název odkazuje na jeden z největších hitů Korn... čtěte zde
Vydáno: 28.05.2025 10:25 v sekci Novinky
Bury Tomorrow vypustili nové album. Bodá do citlivých míst
Bury Tomorrow vypustili nové album. Bodá do citlivých míst Britští metalcoristé Bury Tomorrow hlásí novou desku. Osmé album kapely s poetickým názvem "Will You Haunt Me, With That Same Patience" je venku - a přináší mix melodiky, emocí i drtivých breakdownů. čtěte zde
Vydáno: 24.05.2025 11:11 v sekci Novinky
Iron Maiden oslaví v Letňanech padesátku. V Praze otevřou na dva dny i vlastní bar
Iron Maiden oslaví v Letňanech padesátku. V Praze otevřou na dva dny i vlastní bar Iron Maiden slaví půl století na metalové scéně a 31. května dorazí do Prahy, konkrétně na letiště do Letňan, kde zahrají v v rámci turné RUN FOR YOUR LIVE WORLD TOUR 2025. Jako speciální hosté vystoupí kapela Halestorm. čtěte zde
Vydáno: 21.05.2025 10:31 v sekci Novinky
Electric Callboy přichází o bubeníka - ale zachrání to bicman z ještě slavnější kapely
Electric Callboy přichází o bubeníka - ale zachrání to bicman z ještě slavnější kapely Němci z Electric Callboy hlásí změnu za bicími. Po třinácti letech se loučí s Davidem-Karlem Friedrichem a na letní sezónu si za něj přizvali ostříleného Franka Zumma ze Sum 41. Oznámili to stylově - přes vtipné video a... čtěte zde
Vydáno: 19.05.2025 11:09 v sekci Novinky
Parkway Drive - Sacred
VIDEO: Parkway Drive a BLEGH, co tě sejme. Nová skladba je melodická facka Australská metalcorová stálice Parkway Drive je zpět s novým singlem Sacred - jejich prvním od vydání alba "Darker Still" v roce 2022. Novinka nabízí kombinaci drtivých riffů, melodických pasáží a energického vokálu Winstona... čtěte zde
Vydáno: 16.05.2025 13:27 v sekci Video
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- FOTO: Tattoo Convention 2017 - kůže, inkoust, muzika aneb nejpotetovanější víkend roku (24.05.2017 09:40 v Foto)
- FOTO: Tattoo Convention oslavil na Výstavišti plnoletost (30.05.2016 17:40 v Foto)
- Třídenní kérovací maraton Tattoo Convention má za sebou osmnáctý ročník (30.05.2016 16:15 v Fakkerník)
fakker.cz na Facebooku fakker.cz na Instagramu fakker.cz na YouTube Pište na fakker.cz RSS na fakker.cz

KALENDÁŘ AKCÍ

So 31.05.
Iron Maiden (Letiště Letňany, Praha)
Čt 05.06.
Whitechapel, Northlane (MeetFactory, Praha)
Po 16.06.
Primal Scream (Lucerna Music Bar, Praha)
St 25.06.
Foster the People (SaSaZu, Praha)
Po 07.07.
Letlive (Fuchs2, Praha)
Út 19.08.
I Prevail (SaSaZu, Praha)
St 24.09.
Bleed From Within, After the Burial (MeetFactory, Praha)

» zobrazit všechny akce «

Aktuální číslo Spark
Rebel TV
©2014-2025 SMILE MUSIC s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 2336-3649
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe