VIDEO: Pětiminutový masterpiece Roba Zombieho o vlkodlačích nacistkách

Vydáno: 15.12.2016 12:10 - Lucie Mařanová

Rob Zombie není pouze tvůrcem celovečerních trháků, jeho genialita se projevuje i v poněkud menších rozměrech. A protože fantazii se meze nekladou, představujeme vám "The Grindhouse: Werewolf Women of the SS".
"The Grindhouse: Werewolf Women of the SS" je fiktivní trailer o... Vlkodlačích nacistkách. Nacisté se objevili o dva roky později i v "Haunted Wolrd of El Superbeasto", o kterém píšeme v prosincovém Fakkerovi, a někteří z nich měli také vlkodlačí podobu. Führerova záliba v okultních vědách je známá, a tak představa, že se snažil vytvořit vlkodlačí nadrasu možná není až tak fantasmagorická.

Většina filmečku vypadá jako sadistické porno, ale i když nejste fanoušci nahoty, stojí za zhlédnutí. Roli neodolatelné árijské blondýnky hraje Robova ženuška Sheri Moon Zombie, která nechybí v žádném jeho filmu a objevuje se i ve spoustě videoklipů. Ta myšlenka, to provedení, prostě geniální. A navíc je tam Nicolas Cage!

I kdybyste neviděli z Robovy tvorby žádný jiný film, Vlkodlačí ženy SS opravdu stojí za to.


Celý filmeček zde:

Extended 'Werewolf Women of the S.S.'To nejlepší z děsivé hororové filmografie Roba Zombieho najdete v prosincovém čísle Fakkera.


Rob Zombie F!

DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2024 SMILE MUSIC s.r.o. | Prolidi.cz

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení