Aktuální články

AUDIO: Bury Tomorrow s tříměsíčním zpožděním odhalili nové album (Video)
Britská metalcorová úderka Bury Tomorrow má konečně venku novou fošnu Cannibal. Vydání své šesté řadovky kapela kvůli koronavirové pandemii odložila z původně plánovaného 3. dubna na 3. července.

AUDIO: Nejpodivnější cover System Of A Down nalezen! (Video)
Goblinní šílenci Nekrogoblikon se rozhodli zcoverovat všeobecně známý song "Chop Suey!" od System Of A Down do jejich klasického soundu. Jaké to je? Ehm... no... posuďte sami.

VIDEO: Hvězda Novelists FR stále září (Video)
Frantíci Novelists FR připomínají své aktuální album C'est La Vie singlem "After The Rain".

FOTO: Hubertka rozbalila náhradní mejdan za zrušený fesťák (Foto)
"Klasická" Hubertka to musela letos odpískat, ale pořadatelé dali do kupy aspoň náhradní, jednodenní verzi nazvanou Hubertka Open Air Show.

VIDEO: After the Burial djentujou jako nikdo jiný! (Video)
Progresivní družina z Minnesoty After the Burial nemá momentálně z pochopitelných důvodů moc do čeho píchnout, a tak aspoň připomíná své loňské album Evergreen.

Sebastien posílají do světa nadupanou bestofku (Novinky)
Výběrová placka dostala název Identity 2010 - 2020 a mapuje deset let pozoruhodné existence domácí powermetalové bandy, která se nadechuje do další dekády s velkými ambicemi.

VIDEO: Make Them Suffer potvrzují svoji špičkovou formu (Video)
Make Them Suffer konečně poslali do světa novou placku "How to Survive A Funeral". Od 19. června je k mání v digitální podobě, fyzický nosič bude k dispozici 10. července. Další dobrotou pro naše chuťové buňky je track "Bones".

Mighty Sounds zná termín pro příští rok. Potvrzeno je 99 % letošního line-upu (Novinky)
Šestnáctý ročník festivalu Mighty Sounds proběhne 9. - 11. července 2021 na letišti Aeroklubu Tábor. Pořadatelé zároveň ujišťují fanoušky, že drtivá většina kapel z line-upu pro rok 2020 již potvrdila svou účast i v roce 2021.

VIDEO: „Jste připraveni žít?“ ptají se Dream State (Video)
Velští dravci Dream State připomínají svoji loňskou debutovou desku čerstvým klipem k pecce "Are You Ready To Live?"

Chybí vám v létě koncerty? Udělejte si vlastní koncert s mini nástroji! (Novinky)
Všem festivalovým nadšencům letos krvácí duše. Nic naplat, léto bez velkých akcí je realita, níž se fans musí smířit. Ne tak ale blázni z italské firmy Electricland.

Linkin Park mají v rezervě nevydaný song s Chesterovým hlasem (Novinky)
Mark Morton, Grey Daze a teď i samotná hlavní kapela Chestera Benningtona. Řeč je o nahraných, ale nikdy nevydaných písních s hlasem zesnulého Chestera.

Kdo jsou budoucí headlineři největších festivalů? (Novinky)
Booker Andy Copping v rozhovoru pro Kerrang! mluvil o potenciálních headlinerech festivalu Download. Akci by prý v budoucnu mohli headlinovat Bring Me The Horizon, Ghost, Five Finger Death Punch nebo Parkway Drive.

FOTO: Už se zase poctivě djentuje a coruje (Foto)
Přestože právě začala letní okurková sezóna, našlo si cestu do pražského Rock Café hezkých pár desítek metalheads.

VIDEO: Vlhký sen všech nostalgiků - Korn featuring Avril Lavigne (Video)
Nedávno jsme psali o bizarních spojení Metalliky s My Chemical Romance či Slipknot s Eminemem, které vlastně docela fungovaly. Autor mashupů William Maranci přišel s další fúzí, tentokrát si na paškál vzal Korn a Avril Lavigne.

VZPOMÍNKA: Festival, který zahalila smrt (Fakkerník)
Poslední červnový den roku 2000 se odehrála jedna z největších tragédií v historii hudebního průmyslu. Během dramatické tlačenice před pódiem na dánském festivalu Roskilde bylo ušlapáno devět lidí, dalších dvacet šest bylo zraněno.


další

© 2014-2020, SMILE MUSIC s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení