PŘEDOBJEDNÁVKA: Sodom, nejlepší listopadové album podle Sparku

Vydáno: 17.11.2020 15:55 - Petr Adámek

Blasfemické komando z Gelsenkirchenu vyplivne 27. listopadu do světa svoji šestnáctou studiovou desku "Genesis XIX". Nahrávku si můžete objednat v jednom ze dvou formátů už teď v e-shopu Sparku za fajn cenu.
Kolekce nekompromisních pecek opovrhuje falešnou morálkou, světem dezinformací a konzumním papundeklem. "Dvanáctiskladbový materiál není poplatný současnému trendu. Neočekávejte moderní sound, jakým svá poslední alba zdobí například Kreator, ale old school hozený do proudu současnosti. Thrash v podání Sodom neoplývá divokou rychlostí, ale jeho špína je opravdová, jako je opravdová životní cesta bývalého horníka Toma Angelrippera. Jejich tvorba připomíná čerstvě vytěženou surovou horninu, kterou opracovávají hrubým a neotesaným způsobem s vytrvalostí důlního hydraulického rypadla," píše se o albu v recenzi v aktuálním Sparku, kde se album po zásluze umístilo na první příčce měsíčního bodování redakce.Sodom
Kromě obsáhlé recenze najdete v aktuálním Sparku i rozhovor s Tomem Angelripperem. A aby Sodom nebylo málo, kapela v létě vystoupí na festivalu Ostrava v plamenech (termín 30. – 31. 7. 2021) se speciálním setem Agent Orange.

Nahrávka je u nás k dispozici ve dvou provedeních – jako CD a 2LP. PŘEDOBJEDNAT SI JI MŮŽETE UŽ TEĎ.


AKCE: Sleva na vybrané Sparky s rozhovory se Sodom. Rovněž zařazujeme tričko s motivem legendární desky "Agent Orange", a vstupenky za super cenu na festival Ostrava v plamenech, kde se Sodom oslavíme 30leté výročí alba.
SodomDOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2014-2020, SMILE MUSIC s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení