Chtěj pod stromeček předplatné Fakkera. Pro nejrychlejší dárek navíc!

Vydáno: 07.12.2019 14:20 - Petr Adámek

Co si takhle říct rodičům nebo svý holce / klukovi o předplatný Fakkera? Anebo naopak předplatné pořídit nějakému metalheadovi ve vašem okolí? Radost na celej rok!
Hromada novinek, recenzí, rozhovorů, plakáty a exkluzivní fotky. Kapely, který právě frčej i klasiky, který frčej už desítky let a vždycky budou. A samozřejmě orifinální a osobitě podané, žádná otřepaná klišé. To je časopis Fakker, který už od Nového roku můžete ho mít každý měsíc ve schránce. Na pána.

V našem e-shopu si můžete pořídit roční (490 Kč) nebo půlroční (250 Kč) předplatné časopisů Fakker nebo rovnou předplatné DUO obsahující i časopis Spark za zvýhodněnou cenu. Pod stromeček pak věnujete dárkový certifikát s vlastním věnováním!

Nechte si udělat radost pořádným dárkem, který vydrží čerstvý po celý rok! Certifikát s předplatným můžete objednat i zde.

A POZOR: na prvních 10 nových předplatitelů čeká dárek - cédéčko (Avatar, Knuckle Puck, Seaway, Sharptooth, Four Year Strong, From Ashes To New, Blood Youth) nebo kalendář Suicide Angels 2020.

Objednávky přijímáme do 13. 12. včetně. Pak už nestíháme zpracovávat a budeme se jim věnovat po Novém roce.


Vánoční certifikát 2018DOPORUČENÉ ČLÁNKY


© 2014-2020, SMILE MUSIC s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení