Kde koupit Fakker!
Titulka aktuálního čísla
Tajemství hentai: proč je animované porno tak oblíbené?

Tajemství hentai: proč je animované porno tak oblíbené?

Vydáno: 25.09.2016 11:30 v sekci Fakkerník - David Stoklas | foto: facebook interpreta

Hentai je jeden z nejznámějších a nejrozšířenějších japonských fenoménů a nabízí se tak otázka, co stojí za jeho oblibou.

Dá se říci, že všechen ten sex a perverznosti vůbec nejsou hlavními motivy žánru, spíš se jedná o jakési koření. Často se v různých příbězích stává, že prostřednictvím sexu zabije dívka zlého padoucha nebo prostě jen dotváří onu zamilovanou atmosféru. To, že je všechno animované poněkud osobitě, je věc druhá. Dívky mají tak velká poprsí, že by jimi mohly bourat domy, podobně giganticky obdařeni jsou i pánové a všechno je navíc šíleně upocené a vášnivé.

Snímky dotváří animálnost a nespoutaná vášeň, kterou můžete znát jen z venezuelských telenovel. Každá oplzlost má ale svoji funkci, i když i podle samotných tvůrců slouží jen jako doprovod samotného příběhu.

A těch žánrů! Sen každého fetišisty. Jestli si frčíte, když ze sebe lidi dělají pisoáry, sáhněte po Omorashi. Takový Lolicon už podle názvu říká, že nemůžete čekat zrovna vysoký věk dívek. Pokud byste radši mrkli třeba na babičky, je tu spousta snímků i s prvky incestu, tak to můžete zkusit třeba s tou vaší! A jestli je i tohle málo a raději byste chtěli od babičky vytrestat, tak žánr Futunari nabízí dobrodružství s hermafrodity.


Velký článek o hentai a spoustu dalších témat japonské hudby a kultury najdete ve speciálním japonském čísle, které vyšlo 1. září.

Hentai




DOPORUČENÉ ČLÁNKY
UE - Barvy
PREMIÉRA: Banger jako blázen! UE (dříve Unaffected Evolution) jsou zpátky v luxusní formě Je to šest, sedm let, co bylo o Unaffected Evolution slyšet naposledy. Prý to nebyl rozpad, ale pauza na nadechnutí. Kluci jsou každopádně zpátky na scéně, nově pod zkráceným názvem UE a s češtinou. A taky s brutálně skvělým... čtěte zde
Vydáno: 07.09.2025 16:55 v sekci Fakkerník
Poppy, Amy Lee, Courtney LaPlante - End of You
VIDEO: Vizuální hostina! Poppy, Amy Lee (Evanescence) a Courtney LaPlante (Spiritbox) spojily síly Amy Lee, Poppy a... Poppy? Ne, tentokrát opravdu Courtney LaPlante. Tři sudičky metalové scény, o jejichž spolupráci jsme donedávna ani nesnili, přicházejí s magicky temným singlem End of You v produkci Jordana Fishe, který po odchodu z... čtěte zde
Vydáno: 06.09.2025 10:44 v sekci Video
Poly Noir - Stejně ti srazí vaz
VIDEO: Stejně ti srazí vaz. Poly Noir se odkazuje na Johnnyho Cashe i Davida Lynche Parta Poly Noir právě vypustila silně stylizovaný a emocionálně nabitý videoklip "Stejně ti srazí vaz", který je autorskou adaptací slavného amerického tradicionálu "God's Gonna Cut You Down". Skladby, která vešla do povědomí... čtěte zde
Vydáno: 04.09.2025 21:28 v sekci Video
Punk i hovínka. Na Mighty Sounds dorazí The Exploited, Gutalax, Agnostic Front nebo Itchy
Punk i hovínka. Na Mighty Sounds dorazí The Exploited, Gutalax, Agnostic Front nebo Itchy Festival Mighty Sounds, jedna z chloub města Tábora, oslaví příští rok dvacáté narozeniny. A párty to podle všeho bude velkolepá. V první várce ohlášených kapel nechybí The Exploited, Agnostic Front nebo domácí Gutalax. čtěte zde
Vydáno: 03.09.2025 20:55 v sekci Novinky
Klubová sezóna začíná zvostra. TOP 7 akcí, které v září nechceš prošvihnout
Klubová sezóna začíná zvostra. TOP 7 akcí, které v září nechceš prošvihnout Léto mizí, kluby se probouzejí. Září otevírá novou koncertní sezonu - a začíná zostra. Od melancholického post-hardcoru přes divoký punk až po metalcorové rozlučky. Připrav se na měsíc, kdy se v klubech potí stěny, lítají... čtěte zde
Vydáno: 01.09.2025 21:18 v sekci Fakkerník
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Prapočátky Hentai aneb vše začalo u chapadel (11.09.2016 13:15 v Fakkerník)
- Kreslené porno není zločin aneb stručný úvod do hentai (31.08.2016 16:15 v Fakkerník)
fakker.cz na Facebooku fakker.cz na Instagramu fakker.cz na YouTube Pište na fakker.cz RSS na fakker.cz

KALENDÁŘ AKCÍ

So 13.09.
Warlord Colossus (Fuchs2, Praha)
Ne 14.09.
Obscura + Suicide Angels + Sadist (Barrák Music Club, Ostrava)
Po 15.09.
The Buoys (Café v lese, Praha)
St 17.09.
TX2 (Café v lese, Praha)
St 24.09.
Bleed From Within, After the Burial (MeetFactory, Praha)
Čt 25.09.
Nova Twins (Rock Cafe, Praha)
Čt 02.10.
The Offspring + Simple Plan (Sportovní hala Fortuna, Praha)
Po 06.10.
Better Lovers (Rock Café, Praha)
Út 07.10.
Disturbed + Megadeth (o2 arena, Praha)
Út 07.10.
We Came As Romance + Brand Of Sacfrifice (Palác Akropolis, Praha)

» zobrazit všechny akce «

Aktuální číslo Spark
Rebel TV
©2014-2025 SMILE MUSIC s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 2336-3649
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe