Aktuální číslo v prodeji
Titulka aktuálního čísla
Kde koupit Fakker!
FajtFest2019

Kalendář akcí

 
1. Sobota Defest vol. 10
Metalfest Open Air
Fajtův Kopec (Velké Meziříčí)
Lochotínský Amfiteátr (Plzeň)
16:00
12:00
2. Neděle Metalfest Open Air Lochotínský Amfiteátr (Plzeň) 12:00
3. Pondělí Alice In Chains Fórum Karlín (Praha) 19:00
4. Úterý Tool O2 Arena (Praha) 20:00
5. Středa Maroon 5
Atreyu
O2 Arena (Praha)
Fléda (Brno)
20:00
20:00
6. Čtvrtek The Smashing Pumpkins Forum Karlín (Praha) 20:00
7. Pátek Hubertka Open Air Louka u Školky (Okrouhlička u Havl. Brodu) 12:00
8. Sobota Metal Feast Open Air
Hubertka Open Air
Sportovní areál (Rokytnice)
Louka u Školky (Okrouhlička u Havl. Brodu)
12:00
12:00
9. Neděle
10. Pondělí Fever 333
Three Days Grace
Futurum Music Bar (Praha)
Špilberk (Brno)
00:00
19:00
11. Úterý Slipknot
Godsmack
Dropkick Murphys
Amon Amarth, Behemoth, Trivium
O2 Arena (Praha)
Lucerna - Velký sál (Praha)
Tipsport Arena (Praha)
Incheba Expo (Bratislava)
20:00
19:00
19:00
18:00
12. Středa
13. Čtvrtek NOVA Rock
Puddle of Mudd
Pannonia Fields II (Nickelsdorf)
MeetFactory (Praha)
14:00
19:00
14. Pátek NOVA Rock Pannonia Fields II (Nickelsdorf) 12:00
15. Sobota NOVA Rock Pannonia Fields II (Nickelsdorf) 12:00
16. Neděle NOVA Rock Pannonia Fields II (Nickelsdorf) 12:00
17. Pondělí Def Leppard & Whitesnake O2 Arena (Praha) 20:00
18. Úterý Sum 41 Pivovar Staropramen (Praha) 18:00
19. Středa KISS & ZZ TOP Sinobo Stadium (Praha) 20:00
20. Čtvrtek
21. Pátek
22. Sobota
23. Neděle
24. Pondělí Disturbed Malá sportovní hala (Praha) 20:00
25. Úterý Slayer Tipsport Arena (Praha) 20:00
26. Středa The Amity Affliction, Cane Hill Randal Club (Bratislava) 19:00
27. Čtvrtek Trivium, Hatebreed MeetFactory (Praha) 19:00
28. Pátek
29. Sobota
30. Neděle
fakker.cz na Facebooku fakker.cz na Instagramu fakker.cz na YouTube Pište na fakker.cz RSS na fakker.cz
Aktuální číslo Fakker!

KALENDÁŘ AKCÍ

St 24.04.
Casey & Acres (Modrá Vopice, Praha)
Pá 26.04.
Frog Leap ft. Leo Moracchioli (Lucerna Music Bar, Praha)
Út 30.04.
Cradle of Filth (Majestic Music Club, Bratislava)
So 04.05.
Sabaton (Amfiteátr Lochotín, Plzeň)
Út 07.05.
The Word Alive, Make Them Suffer (Randal Club, Bratislava)
St 08.05.
Polar (Underdogs', Praha)
Čt 09.05.
Brujeria (Melodka, Brno)
Pá 10.05.
The Word Alive, Make Them Suffer (Nová Chmelnice, Praha)
Pá 10.05.
Brujeria (Futurum Music Bar, Praha)
Út 14.05.
Shokran (Chapeau Rouge, Praha)

» zobrazit všechny akce «

Aktuální číslo Spark
Rebel TV
©2010-2019 SMILE MUSIC s.r.o.
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 2336-3649
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver