Top story

Parkway Drive si příští rok dají ohnivé repete ve Foru Karlín (Novinky)
Do současné koncertní prázdnoty začínají přicházet dobré zprávy. Jednou z nich je ohlášení koncertu Parkway Drive na 12. dubna příštího roku. Australany podpoří Hatebreed a Crystal Lake a jisté je jedno - zase bude pořádně hodně horko!

Animovaní metloši Beavis & Butt-Head chystají comeback na obrazovky! (Novinky)
Beavis & Butt-Head jsou zpět. Ten, kdo neznal tuhle dvojici animovaných (s)prosťáčků z devadesátek, nejspíš žil pod šutrem. Teď se po letech vrací na televizní obrazovky s příslibem dvou nových sérií.

Linkin Park mají v rezervě nevydaný song s Chesterovým hlasem (Novinky)
Mark Morton, Grey Daze a teď i samotná hlavní kapela Chestera Benningtona. Řeč je o nahraných, ale nikdy nevydaných písních s hlasem zesnulého Chestera.

VIDEO: Vlhký sen všech nostalgiků - Korn featuring Avril Lavigne (Video)
Nedávno jsme psali o bizarních spojení Metalliky s My Chemical Romance či Slipknot s Eminemem, které vlastně docela fungovaly. Autor mashupů William Maranci přišel s další fúzí, tentokrát si na paškál vzal Korn a Avril Lavigne.

VZPOMÍNKA: Festival, který zahalila smrt (Fakkerník)
Poslední červnový den roku 2000 se odehrála jedna z největších tragédií v historii hudebního průmyslu. Během dramatické tlačenice před pódiem na dánském festivalu Roskilde bylo ušlapáno devět lidí, dalších dvacet šest bylo zraněno.

Aktuální články

VIDEO: After the Burial djentujou jako nikdo jiný! (Video)
Progresivní družina z Minnesoty After the Burial nemá momentálně z pochopitelných důvodů moc do čeho píchnout, a tak aspoň připomíná své loňské album Evergreen.

Sebastien posílají do světa nadupanou bestofku (Novinky)
Výběrová placka dostala název Identity 2010 - 2020 a mapuje deset let pozoruhodné existence domácí powermetalové bandy, která se nadechuje do další dekády s velkými ambicemi.

VIDEO: Make Them Suffer potvrzují svoji špičkovou formu (Video)
Make Them Suffer konečně poslali do světa novou placku "How to Survive A Funeral". Od 19. června je k mání v digitální podobě, fyzický nosič bude k dispozici 10. července. Další dobrotou pro naše chuťové buňky je track "Bones".

Mighty Sounds zná termín pro příští rok. Potvrzeno je 99 % letošního line-upu (Novinky)
Šestnáctý ročník festivalu Mighty Sounds proběhne 9. - 11. července 2021 na letišti Aeroklubu Tábor. Pořadatelé zároveň ujišťují fanoušky, že drtivá většina kapel z line-upu pro rok 2020 již potvrdila svou účast i v roce 2021.

VIDEO: „Jste připraveni žít?“ ptají se Dream State (Video)
Velští dravci Dream State připomínají svoji loňskou debutovou desku čerstvým klipem k pecce "Are You Ready To Live?"

Chybí vám v létě koncerty? Udělejte si vlastní koncert s mini nástroji! (Novinky)
Všem festivalovým nadšencům letos krvácí duše. Nic naplat, léto bez velkých akcí je realita, níž se fans musí smířit. Ne tak ale blázni z italské firmy Electricland.

Kdo jsou budoucí headlineři největších festivalů? (Novinky)
Booker Andy Copping v rozhovoru pro Kerrang! mluvil o potenciálních headlinerech festivalu Download. Akci by prý v budoucnu mohli headlinovat Bring Me The Horizon, Ghost, Five Finger Death Punch nebo Parkway Drive.

FOTO: Už se zase poctivě djentuje a coruje (Foto)
Přestože právě začala letní okurková sezóna, našlo si cestu do pražského Rock Café hezkých pár desítek metalheads.

VIDEO: Slipknot versus tank! Kdo vyhrál? (Video)
Tak tohle se fakt těžko chápe, ale je to tak. Jako hudební nástroj může posloužit i skutečný tank. Nevěříte? My asi taky ne...

VIDEO: První ukázka z remasteru debutu Black Veil Brides je na světě (Video)
Letos slaví desáté narozeniny první album Black Veil Brides We Stitch These Wounds. Pánové si pro nás k výročí nachystali jeho remaster a jako první ptáček vyletěl song "Sweet Blasphemy".

Denoi v karanténě stvořili EP, obsahuje i první český song kapely (Novinky)
Ulice jsou prázdné, nikde se nic neděje a brněnská banda Denoi nemá do čeho píchnout. Ideální čas k tvorbě EPčka. Jmenuje se Lock'n Roll a odhaluje novou tvář kapely.

VIDEO: Amaranthe sebevědomě vábí na nové album (Video)
Očekávaného alba Manifest se dočkáme 2. října a sami Amaranthe o něm prohlašují, že bude pomyslným krůčkem výše k hudební dokonalosti, kterou může kapela přinést. Zda je to pravda, posuďte sami podle nejnovějšího songu "Viral".

Také Disturbed využili karantény k tvorbě nových skladeb (Novinky)
Pánové si během "nedobrovolné dovolené" neváleli šunky na gauči a radši pracovali na novém albu. Zpěvák David Draiman to prozradil v rozhovoru, který proběhl v rámci virtuální verze festivalu Download.

VIDEO: I Prevail zkoušejí moderní trendy a hodili klip do virtuální reality (Video)
Před nedávnem vypustili I Prevail novou verzi songu "DOA", na které jim hostuje rapper Joyner Lucas. A k výjimečné písni se přidal i výjimečný klip.

Štěpfest letos flintu do žita nehází, uspořádá alespoň mini akci (Novinky)
Komorní, ale srdcový festival Štěpfest se koná ve Štěpánově u Olomouce. Letošní ročník se z pochopitelných důvodů neuskuteční, pořadatelé ale přišli s kompromisem.


další

© 2014-2020, SMILE MUSIC s.r.o.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu SMILE MUSIC s.r.o. zakázáno.
Přepnout na klasické zobrazení